Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányod?...

Elengednéd a 15 éves lányod? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van kettő nagyon jó és megbízható fiúbarátom akikkel nyár közepén felszeretnénk menni Budapestre. kb. 140 km-re lakunk Pesttől. az egyiknek augusztusban lesz jogsija, de addig vonattal mennénk. Mind a kettő 17 éves. Anyukám csak hallásból ismeri őket. Te elengednéd a 15 éves lányodat velük?
2011. jún. 19. 01:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

meddig maradnátok fent? hány évesek a fiúk?


Amúgy szerintem nem engednélek el, fiatal vagy még ehhez.

2011. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
jah most olvasom, hogy 17 évesek....
2011. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem!Két fiú 17 éves,a lány 15.. isten ments!Orgia..már elnézést..140 km? Baleset!..megerőszakolás,bármi lehet..

dehogy engedném.Nincs is lányom.De ha lenne,akkor sem!!

15/L

2011. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jesszusom..megerőszakolás? Dehogyis...nagyon régóta barátok vagyunk..sülve-főve együtt vagyunk...mondjuk a baleset részét még értem...
2011. jún. 19. 01:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja a megerőszakolást idegen emberekre értettem.:S nem a barátaidra..
2011. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még ha simerném őket, akkor se igen, de talán. Kocsival meg abszolút kizárt.

Meg két fiú egy lány? Hát bocs, de ez tényleg orgiának hangzik, még a 30 éves lányomat se szívesen engedném el. XD

Maximum valami régi ismerős szüleihez stb mehetnél ilyen messzire, megbízható ismerőssel.

Na meg attól is függ, mit akarsz ott csinálni. Fesztiválozni, bulizni talán 3 év múlva.

2011. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
oké..szerintem meg sem kérdezem anyukámtól xDDD
2011. jún. 19. 02:13
 8/20 anonim ***** válasza:
elengednélek ha pl óránként hivnál h mizu..am ti mellesleg milyen megerőszakolásról meg balesetről papoltok ?? Úristen a sok okos megszólalt.. Mintha csak pesten létezne megerőszakolás meg baleset.. Vicces
2011. jún. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Felesleges a kérdést feltenned, ha már tudod a választ.
2011. jún. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy sülve-főve együtt vagytok, anyud nem ismeri őket. Pont ezért Ha tényleg ismerném és megbíznék a barátaiban, akkor talán, de így nem.

Engem anno 15 évesen elengedett anyum a baráti társaságommal a Balatonra 1 hétre, pedig 300 kmre lakunk a Balatontól, de mindegyik barátomat ismerte, tudta hova megyünk, megmondtuk a pontos címet, naponta 2x hazatelefonáltunk. De csak így a vakvilágba nem engedném el a lányomat.

30 éves nő, 10 éves a lányom

2011. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!