Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól lenne ideális...

Hány éves kortól lenne ideális egy gyermeknek egyedül iskolába járnia?

Figyelt kérdés
Trolibusszal kell utaznia nyolc megállót, a negyedik megálló után át kell szállnia. Sétálnia nem kell, közvetlenül az iskolával szemben száll le a troliról. Nem veszélyes a környék sem, nem lehet eltévedni.

2021. márc. 13. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha jól emlékszem pont iskolaváltáson voltunk túl, Öcsém is másik iskolába járt elsőnek 3 napot mentünk együtt megmutatta anya hogy milyen járatokkal tudok haza jönni,és onnantól egyedül. Ha jól emlékszem pont betöltöttem a 10.évemet. Több féle közvetlen busz járat ment arra 4,5 kilóméterre volt az iskola. Telefont akkor kaptam, hogy szóljak, ha tovább vagyok bent, vagy a busszal balesett történt , és leállt a forgalom.
2021. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
Fiúnál 10, lánynál 14.
2021. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem 18 éves koromig vitt anyám mert útba esett a suli amikor ment dolgozni, miért ne dobott volna el😁.
2021. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hello én nem tudom,de először lehet,hogy jó, hogy menjen tesztmenetet, mert ha pont párás az ablak, és elfelejtette számolni, hogy hanyadik megálló, vagy ha még/már sötét van, akkor lehet nem fogja tudni,hol kell leszállni, tehát jó lehet az is ha picit megismeri nézelődi onnan a tájat, épületeket világosban, hogy milyenek vannak, meg hogy pl még azt is, hogy azok hogy néznek ki kivilágítva esetleg.


tehát tesztmenet, mert ha egyből úgy megy, hogy köd van/sötét, akkor nem biztos h látja egyből h hol kell leszállni, ha az a végállomás.

ha a perceket nézi a telóján , még az is csúszhat akár, tehát az se biztos, hogy pontos lesz, az is csak hozzávetőleges idő talán, hogy nagyjából mennyi perc múlva/mennyi perckor kell leszállni.

2021. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*ja meg még hogy megint behozták ezt a tömegközlekedéses maszkos előírást,szal arra még figyeljetek; de egyébként, a kérdésre visszatérve, én nem tudom pontosan, hogy mennyi idős kortól lenne ideális, az is lehetséges akár, hogy minden gyereknek máskor jön el, hogy mennyi idősen merik elengedni a szülei. de ha már mondjuk talpra esett, és azt látja, meg tudja oldani, és nem pl egy védtelen gyermeket lát benne, akit kihasználnak, meg félrevezetnek esetlegesen idegenek, akkor már okés lehet. tehát ha már látja a gyereken a szülő, hogy ő már kemény, ő már okos, ő már nem fogad el hülyeségeket idegenektől.
2021. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!