Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két gyermeknél hogy történik...

Két gyermeknél hogy történik az altatás, ha egyedül vagy?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónaposom és egy 5 évesem.Idáig jó volt esténként apa mindig itthon volt,de most már 2 hónapja nem.És valahogy nem nagyon megy,vagyis inkább az a helyzet,hogy lelkiismeretfurdalásom van a nagy miatt.Tegnap is mire elaltattam a kicsit (szopival,ringatással),addigra a nagy bealudt. A nagy jól viseli,de a kicsit nem tudom rávenni hogy elaludjon egyedül.Ti hogy csináljátok? A nagy külön,a pici velünk alszik egy szobában.
2014. máj. 26. 15:44
 1/3 Kiki01 ***** válasza:
Ha a nagy jól viseli akkor inkább örülj neki hogy ilyen jó gyerek és magától elalszik. A 10 hóstól meg még fölösleges ilyet elvárni, 2-3 éves kor előtt ezt ő nem fogja tudni. Nekem egy 2 évesem van és egy 5 hósom, nekem a nagy nem alszik be magától, pedig álmos mint állat. Megvárja míg a kicsit leteszem, utána hozzám bújik és együtt alszunk el a nagy ágyon:(
2014. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is cicin altattam a kicsit. Közben olvastam a nagynak. Mikor ő elaludt, a kicsit is bevittem a helyére. A mai napig együtt altatom a két gyerkőcöt. A nagy már 9, a kicsi 2 éves. Emeletes ágyuk van, az alsó rész szélesebb. Lent összebújok a kicsivel, olvasok neki, a a nagy még ezeket a meséket is szívesen hallgatja odafönt. 15-20 perc alatt csend lesz.
2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!