Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nőként fel fogom tudni világos...

Nőként fel fogom tudni világosítani a fiamat?

Figyelt kérdés
11 éves a fiam, egyre inkább érdekli a szex téma. Az apjának mondtam, hogy beszélgethetne a témáról vele. Azt mondta, ő biztos nem. Neki sem mondott senki semmit, majd a haverok felvilágosítjàk. Persze tudom a témát, mi hogy működik, de azért szerintem egy férfi másként látja a dolgokat. De ezt is lepattintja magáról.
2021. márc. 29. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

"De ezt is lepattintja magáról"


Jo fej apuci. Biztos vele kell ezt a gyereket nevelni?


Amúgy igen, fel tudod világosítani te is.

2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Azért nyugtass meg, hogy a férjed időközben megtanulta a dolgokat! Tudsz vele beszélgetni, a lényeget nyilván elmondhatod, de egy férfi érzéseit, látásmódját, valószínűleg nem fogod tudni átadni neki.
2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 épp ezt mondtam neki, hogy én másként látom, érzem, ezért kellene neki beszélni erről. De ez szerinte hülyeség.
2021. márc. 29. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kaphat kamasz könyvet, ma már nagyon jók vannak. Nemcsak a biológiára tér ki, hanem a társadalmi oldalára is a dolognak. Húgomnak van és nagyon klassz könyv.
2021. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van neki egy, amit elkezdett olvasni. Ebből jött a gondolat.
2021. márc. 29. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg együtt olvassátok a könyvet, és beszéljétek meg....

Ha megvan a bizalmi viszony, akkor bátran fog kérdezni!

2021. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából annyira részletes a könyv és olyan sok dologra gondoltak benne, hogy én meghagytam, ha kérdése van akkor kérdezzen nyugodtan.

Pl. szőrtelenítés, lábon intim tájékon. Mikor hogyan, mivel, mikor történik társadalmi nyomásra? Szükséges-e, egészséges-e?

Nagyon frankó kis könyv.

Annyiból szerencsésebbek vagyunk, hogy mivel én vagyok a nővér, így közelebb állok hozzá korba a témát tekíntve. Nem feltétlen akarja az anyjával ezt megbeszélni, de velem könyebb, mert én vagyok a "nagylány". Olyan tekintetben, meg szerencsésebb ez, hogy a barátnők ok, hogy megbeszélik ezt is, de a hülyeség is ugyanúgy terjed közöttük.

2021. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Kék lagúnát vagy további első szerelemről, szexről szóló filmet is megnézethetsz vele

.

N

2021. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
"majd a haverok felvilágosítjàk" - utána pedig jönnek a sráctól a kérdések a gyik-ra hogy orális szextől lehet-e terhes a barátnője
2021. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy, mintha lányod lenne. Maga amit tudni kell a fiadnak, semmivel sem másabb mint egy lánynak, nem kell ahhoz pasinak lenned, hogy tudjad a dolgokat. (Hogyan kell maszturbálnia, hogyan kell védekeznie, nemi betegségekről, mi a szex...stb). Egy férfi max azt látja másképpen, hogyan kell csajozni, mindig szexelni akarna, mindig áll, de ezek nincsenek összefüggésben a fiaddal való felvilágosítással. Szóval világosítsad szépen csak fel.
2021. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!