Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket hogyan világosítottak...

Titeket hogyan világosítottak fel?

Figyelt kérdés
Én nem annyira sok dolgot tudok erről a témáról!! Segítsetek légyszi! Csak pár dolgot tudtam meg a barátnőimtől!!!
2016. ápr. 10. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az internet korában több hivatalos honlapon kapsz információt, nem kell ehhez magánszemélyektől várni adalékokat, amikor azt se tudni, mit akarsz tudni.
2016. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bandi6891 válasza:
suliban minimális dolgokat elmondtak,szülők semmit,mindent én derítettem ki vagy kortársaktól,ez volt 17 éve.Ne is nagyon várj semmit felnőttektől,tabu téma,elkezdenek sértegetni mert kíváncsi vagy.Videókból ne tanulj meg internetes írásokba se bízz.Pszichológusok és pszichiáterek szoktak erről beszélni,kérdezd meg a normálisabb társaidat mit tudtak meg,hátha előrébb járnak tudásban.
2016. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

És azért az sem mindegy, hogy 8 éves vagy, esetleg 18?

Most akkor hogyan is magyarázzuk neked itt a net-en keresztül????

2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kamasz vagyok
2016. ápr. 10. 13:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Utánajártam könyvekben és összeraktam a fejemben a dolgot. Anyukám mesélt a menstruációról, az akkor új volt, de a legalapvetőbb dolgokra rájöttem. Amúgy tanulni fogtok róla az iskolában remélhetőleg, bár addigra már mindenki mindent tud. Neten utána lehet nézni, de ha mondjuk elmondod mit tudsz és mennyi idős vagy tudunk segíteni itt is.
2016. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló hány éves vagy? A menstruációról már tudok eggyet s mást
2016. ápr. 10. 14:15
 7/17 anonim ***** válasza:
19 vagyok, mert?:)
2016. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudsz még nekem beszélni ilyesmiről?
2016. ápr. 10. 14:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Hogyan kell masztiznia egy lánynak?
2016. ápr. 10. 14:51
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Én kamasz fiú vagyok. Tanultunk az iskolában néhány dolgot, de apu is beszélt velem ezekről. Többször is. Kicsit kellemetlen, de nagyon hasznos. Örülök, hogy van kitől kérdeznem és nem a netről kell összevadászni az infót. Te tényleg nem tudsz masztizni? Ez most kamu ? A kishúgom is tud. 3 éves kora óta :D
2016. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!