Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi az a megtörtént dolog...

Mi az a megtörtént dolog amitől eddig legjobban féltél mint kamasz?

Figyelt kérdés

Tehát nem olyanra gondolok,hogy pl. félek a magánytól,hanem,hogy mi volt az a dolog amitől kamaszkorodban legjobban félsz/féltél??

És nem is olyanra gondolok,hogy szex után féltél,hogy teherbe esel mert nem védekeztél.:)

Olyanra gondolok,hogy valaki elakart kapni valamiért valaki bántani akart, esetleg leestél a metró elé:D szóval értitek..

Nemet és kort is:)



(Ja és ne kisgyerek kori dolgokat írjatok,hogy féltél,hogy szörny van a szekrényben:D -de ha gondolod kisgyerek kori történetet IS írhatsz.)


2010. aug. 20. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Vidámparkos,nem rég történt dolog..az a helyzet,hogy barátnőmmel először hullámvasútaztam,és pont a második kocsi legelső kocsijába ültünk be,és ugye be voltam sz.rva amiatt,hogy a két kocsi összeütközik,mikor megyünk lefele(nem hittem,hogy ilyen nem történhet meg,maximum csak úgy,hogyha nagyot fékez a vezető)


Meghát akkor is féltem,mikor a Láthatatlan kiállításon voltunk..akkor meg attól,hogy mi lesz,ha rossz fele megyek..és ez majdnem meg is történt:P

2010. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Amikor kicsi voltam beleestem a nagymedencébe (kb. 3évesen), és azóta is mindig félek a víztől vagyis attól h megfülladok.


Sokáig féltem h rákos leszek, de ez megtörtént. Fél éve diagnosztizáltak nálam tüdő rákot. A mai napig félek nehogy áttéteim legyenek. Mostanában már jobban vagyok, ezért is birok internetezni, bár csak kesztyűben, maszkban... Mivel fiatal vagyok még, küzdök, ahogycsak tudok.

14/L

2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

pókiszony idetartozik?x) félek a pókoktól.egyszerűen meglátok egyet menekülök x"D bogárfóbia

meg hogy ha megyek az utcán akkor elesek és kiröhögnek vagy kibeszélnek,mindig azt érzem hogy valaki bámul(mondjuk szoktak is bámulni rendesen ami eleinte még növelte az önbizalmam amiből nincs,de mostmár idegesítő) meg hogy elcsap az autó x)

2010. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

utolsó vagyok.utolsó előttinek jobbulást

énis mindig félek hogy rákos leszek de tudom hogy ha valamit bebeszélek magamnak akkor megtörténik.ja meg avíz alatt félek xD

2010. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig attól félek hogy valami rossz történik velem. Általában attól félek hogy rossz jegyet kapok ami néha be is következik főleg matekból. :(
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és L/14
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még 10 éves lehettem mikor egyik este ettem málnát utána görögdinnyét utána megint málnát és aznap éjszaka rosszul lettem (hánytam) és azóta nem eszek se málnát se görögdinnyét.


12L

2010. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy kancigány pisztolyt fogott rám. Nem gázpisztolyt, hanem igazit.


17/F

2010. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat..nekem vagyis nekunk be volt tiltva h a folyo parton csaszkaljunk...De annyira csabito volt a tudat hogy tilos hogy nem birtuk ki h legalabb 2-3 ora hosszat ne toltunk ott...xd ..az utolso magyarorszagi napomon (merthogy kulfoldre koltoztunk) pont akkor az uccso napomon meg utoljara kiszoktunk a tiltott zonaba...es pechunkre 3 jo nagy kutya vicsorogva nyal csorgatva morogva elottunk...Es a kozelben senki sem volt ott.. tok sik terep...csak egy omlasveszelyes epulet volt a kozelben...Nah akkor megallt bennem az uto...Akkor volt halal kozeli elmenyem...mai napig se tudom hogy sikerult kijutniunk...a baratnommel beszoktunk szep lassan...a romhazba...az omlasveszelyes volt...s ott altunk telen a hidegbe hogy mikor megy el az a harom kutya a kornyekrol...30 percet vartunk ott kb..mig a baratnom azt mondta elege van es teglat fogott a kezebe amik a haz falabol doltek ki..s azzal probalta oket akarta oket megolni....de szerencsenkre akkora mar elttuntek.....Megfogadtuk h soha de soha nem megyunk arra legkozelebb..Perszee en konnyen fogadhattam meg amikor koltoztunk ki kuldoldre aznap ( a baratnom ezt nem tudta, nem mondtam el neki)


15 L AKKOR 14 VOLTAM

2010. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!