Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire nehéz a 8. osztály?

Mennyire nehéz a 8. osztály?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
nekem könnyű volt 3 évvel ezelőtt:D Szerintem nem gázos szóval nyugi. Ha tanulsz vagy legalább az órán odafigyelsz sima ügy lesz:)
2010. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon fontos,hogy tanulj,és ez minden évfolyamon igaz!

Amúgy csak az eleje lesz egy kicsit nehéz,de túlélhető..én egy kicsit depis voltam a matek miatt(már nemtom mit vettünk akkoriban,télen,de azt tudom,hogy nehezen értettem meg és kettest írtam belőle),amúgy 4-es voltam eddig matekból..:S

Most a középsulitól félek h ott nehéz elsz a matek és nem értem meg:S:S:S

2010. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
27%
1etértek az előttem szólóva lmost 8.os voltam és a matek nemnagyon ment és eléggé félek h a középsuliban nemfogom érteni :S
2010. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

A 7. sokkal nehezebb, és a 8. osztály 2. félévét meg mindenki leszarja. Én is így tettem, és javítottam a félévi átlagomhoz képest, szóval nyugi, nincs para ;) :D

15/F

2010. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz! :D
2010. aug. 21. 01:02
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

nem nehéz az első félév se de a másodikat meg le lehet szarni csak annyi a lényeg ne bukj meg :D


esetleg a felvételi miatt parázol de amúgy jó a 8. :D

2010. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
énis most mek 8.-ba, én is félek a felvételitől. közben még nyelvvizsgázom és konfirmálok is. amúgy a 7.-es átlag 4,88 volt nekem. Boldogulok akk 8.-ban?
2010. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
52%
Szia,szerintem okés a nyolcadik...a tanárok is lazábbak,engedékenyebbek engedd el magad de ne vidd túlzásba ;)
2010. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

ha egy kicsit tanulsz már lazán menni fog, ne aggódj. én így vittem át a 8.-ot egy gimnáziumi erősségen ahol a matektanárom már akkor 3 évvel késöbb járt :)

csak arra figyelj hogy azért az átlag ne legyen túl rossz mert akkor nem lesz olyan középiskola/gimnázium ami jobb is és fel is vesznek :D

am ha gondolod matekban tudok esetleg segíteni ha valamit nem értesz, csak írj majd egy e-mailt nyugodtan :)

2010. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
69%

kedves kédező!

egyáltalán ne félj. sikerülni fog jól teljesíteni. nekem a kedvenc évem volt a 8ből. aztán féltem a gimitől hogy nem fogok jól teljesíteni, és lám lám, már egyetemista vagyok szombathelyen. :)

én nagyon szeretem a matekot. tanító leszek, így szívesen segítek ha gondolod. merrefelé laksz?

19/L

2010. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!