Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rosszak a jegyeim? Sos...

Nagyon rosszak a jegyeim? Sos ( 6. osztály)

Figyelt kérdés

Infó:5

Rajz:5

Ének:5

Technika:5

Hittan:5

Tesi:4

Természet:3

Magyar irodalom:3

-||-nyelv:3

töri:3

Angol:2

Dráma:5-4-3 (Nem tudom)


(Szerintem rosszak. De nem tudom ebben az éven nem tudom mi volt velem úgy hogy is mondjam "eltunyultam... xD

Hiába mondja osztálytársam hogy ezek most nagyon fontos dolgok amiket tanulunk, de nem érzem a sujját valahogy nem érzem a késztetést a tanulásra, valaki elmondaná hogy ezen hogy tudok változtatni, meg persze az eredeti kérdésre a választ is.)


2011. jún. 8. 20:52
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%

Átlagnál rosszabbak, az biztos, de a matek annyira rossz hogy be sem mered vallani?

Egyébként ne izgulj, mert vannak rosszabbak is, bár én nem raknám ki facebookra ezeket :D

2011. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Matek?
2011. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Bocsi a matek kimaradt:3


De a második kérdésemre is válaszolnátok kérlek :P Amúgy én sem raknám ki facebookra ^^, xD

2011. jún. 8. 21:02
 4/31 anonim válasza:
100%
fú, én azt mondanám, hogy elviselhető, mert ilyen is van, de az én osztályomban 2-3 ilyen volt a 24-ből.
2011. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Összeszeded magad, nekiállsz és tanulsz:)

Én nagyon megbántam, hogy általánosban nem tanultam, meg a gimi első 2 évében se tanultam. Persze 11-12-ben már tanultam, mint a gép, de nagyon sokat szenvedtem, mert nem voltak alapok:(


Úgyhogy jövőre hajrá:))


Egyébként javíthatnál bőven, mert ez még könnyű évfolyam. Úgyhogy nagyon húzz bele:(:)

2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Na, akkor ronts nagyjából 3-as körülire rajzból, énekből, technikából, hittanból és tesiből 2-esre, a dráma ok, és akkor lesz időd a többire. Ne az ilyen hülyeségekkel törődj, hanem a történelemmel, irodalommal, matekkal, nyelvvel, mert ezeket fogják tőled kérdezni az érettségin, nem a hittant meg a tornát. Ideális esetben mindenből jók a jegyeid (egy-két négyes nem baj), viszont ha beleszakadsz is, de nem sikerül, akkor inkább koncentrálj a fontos tantárgyakra, a többiből meg juss át valahogy.
2011. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a többire nem koncentrálok amiből ötös vagyok kivéve az infóra xD és azok az 5-ösök maguktól jönnek, de megpróbálok ráhajtani a fontos tantárgyakra ;)
2011. jún. 8. 23:09
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha tovább akarsz tanulni normális helyre ezek bizony rossz jegyek. Általános iskolában ne mondja nekem senki, hogy olyan megerőltető tanulni. Egyszerűen leülsz és beseggeled a dolgokat, ennyi a titok.:)
2011. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

először is ki kéne számolnod az átlagodat, de gondolom ez a matek hármassal nem megy.

másodszor az átlagod négyes, ami JÓ érdemjegy.

vagyis a jegyeid összeségében jók, nem pedig nagyon rosszak.


sos? segítség?


kislányom segíts magadon. TANULJ!!!

2011. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó...én nem bíztatnám azzal, hogy összességében jók a jegyei, mert bár tényleg ilyenkor még az átlagot nézik, azért azt figyelembe kell venni, hogy csupán a készség tárgyakból sikerült jó vagy jeles érdemjegyet elérnie, és ezek a tárgyak senkit sem fognak később érdekelni...

KEdves kérdező, kapd össze magad, az általános iskola nem nehéz....

2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!