Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretel kamasz lenni? Miért...

Szeretel kamasz lenni? Miért ha igen és Miért ha nem

Figyelt kérdés

Én szeretek is meg nem is

Szeretek:Szeretek fiatal lenni.Hülyülni.haverokkal lenni

Nem szeretek:változó hangulat.magány néha.szüleimmel veszekedni.néha hisztisnek lenni.

Ti hogy vagytok vele? 16/F


2010. aug. 21. 03:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Sziaa=)

áhh, nem tudok aludnii=(

nhaam szóval én is ugyanígy vagyok vele:/

De nekem ahogy növök, valahogy egyre jobb a kapcsolatom anyukmmal:)

Nagyon szeretem szüleimet:)

Meg 1 éves kisöcsémet is:)

Néhanapján én is hisztis vagyok, meg veszekszek, kiabálok:(

Amikor 5 perccel később lenyugszok és meg is bánom=(

De ez a korral együtt jár:)

15/L

2010. aug. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Is-is.

Azért szeretek, mert ahogy te is írtad hülyülhetünk a haverokkal meg szórakozhatok.De azért nem szeretek, mert nem becsülnek meg!Nem kapom meg még azt a minimális tiszteletet sem amit megérdemelnék csak azért mert még fiatal vagyok!Azt hiszik nekem nem lehet semmiben sem igazam mert még "kicsi" vagyok. 14/L

2010. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 riita. válasza:

Szerettem kamasz lenni!

És mindig úgy voltam vele/meg vagyok vele,hogy kamasz koromban is ha csúnyán viselkedtem az nem a kora volt kenhető,hanem magamra.

Ha nem bírtam magammal,akkor persze hisztiztem,de rájöttem,hogy magamat kell irányítani.

Gyorsan eltellt az a pár év,de attól még mindig ugyan úgy tudok hülyéskedni,csak nem minden helyzetben.

(érdekes lenne,ha mondjuk a metróban ugrándoznék)

2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én szeretek kamasz lenni:)

Most tudom kiélni magam,na persze ez nálam nem az ész nélküli pasizást,bulizást,piálást jelenti.Inkább elmegyek a barátokkal strandra,sétálni stb. ahol tudunk beszélgetni,viccelődni és nagyon jól érezzük magunkat.A legjobb amikor megyünk az utcán és spontán ránk jön a hülyülés,ilyenkor nagyon vicces dolgot csinálunk,mondunk.Erre való a kamaszkor,érdekes lenne majd 25-ön túl ha ilyet csinálnék.


Persze az állandó hangulatváltozás,magánytól való tartás stb. rossz,de ez is a kamaszkor része!

15/L

2010. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szeretek , mert még nem vagyok felnőtt, de már számít a véleményem. Beleszólok a dolgokba, van egyéniségem, és felelősségem, viszont még nem kell dolgoznom, eltartanak :)
2010. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat

Én is nagyon szeretek néha hülyülni.

De még viszont én se volt full részeg se drog se buliba nem voltam még.Amiket hallotam miket szoktak csinálni.hát...

2010. aug. 21. 14:28
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát hülyülni szeretek, buliba viszont nem járok. Szüleimmel nem vagyok jóban annyira, főleg apámmal. Sőt, együttélünk, de magázom.
2010. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én nem szeretek kamasz lenni .. meg utállok élni is .
2010. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó:Miért?:S
2010. aug. 22. 01:07
 10/23 anonim ***** válasza:

Igazából talán egy kicsit a nem felé hajlok mivel undorodom az olyan emberektől akik gyűlölik hazájukat vagy csak undorodnak mindentől ami magyar,elárulják hazájukat.


Divatból külföldi zenét hallgatnak, emóskodnak,büszkék rá ha berúgnak aztán meg jól befosnak.Játsszák magukat hogy ők mekkora menők.Divat lett utálni a magyar történelmet,kultúrát, divat lett lázadni.

14/f

2010. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!