Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az apukám?

Miért ilyen az apukám?

Figyelt kérdés

Az a nagy gondom, hogy nem enged el szinte sehova. Most, hogy voltak az augusztus 20-ai napok, alig akart felengedni a városba. (Biciklivel egy 5 perc a belváros) Barátnőimmel mentem 3 este is fel. Mondta, hogy 10-re legyek otthon, én meg nem ellenkeztem csak mondtam neki, hogy jó. Fél tíz előtt 5 perccel pedig felhívott, hogy menjek már haza! Rengeteg ismerős volt ott és nagyon jól éreztük magunkat. Most leszek elsős gimnazista, kitünő tanuló vagyok, sportolok, soha nem cigiztem, piáltam vagy buliztam hajnalig a diszkóban. Anyu elengedne, persze csak mértékkel, de apa hajthatatlan. Szoktak is miattam veszekedni ezen. Nekem meg olyan rosszul esik... :(

Mit tudnék tenni, hogy egy kicsit több helyre engedjen el?


2010. aug. 21. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Fél téged:S HIába, gondolom mégcsak 14-15 éves lehetsz. Amikor ennyi idősek voltunk, csomó osztálytársam örült volna a helyedben a fél10-nek is.

Fura, engem meg kicsit az bántott, hogy apámat annyira nem érdeklem, hogy az sem érdekelte volna, ha 14 évesen hajnali kettőkor jövök hazaxD

2010. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy esetleg mielőtt elmentek, menjetek be hozzátok, apád hagy lássa, kikkel töltöd az estét. Ha látja, kikkel vagy, akkor talán nem fog ennyire aggódni.
2010. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 köles válasza:
Nem hiszem, hogy nem bízna meg benned, egyszerűen csak félt. Még nagyon fiatal vagy és a lányokat sokkal jobban is féltik a szülők, egyébként érthetően. Esetleg beszélhetnél is erről apukáddal, így ahogy szépen leírtad, és ő is mondja el neked a saját indokait, hátha közelebb kerültök a megoldáshoz. (Ugyanis valószínűleg ő is érezheti ezt a problémát, persze a saját szemszögéből nézve.)
2010. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Tudom, hogy félt. Már beszéltünk róla tegnap is, mielőtt elmentem volna.

2010. aug. 21. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább szeret az apukád........
2010. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha megy a számítógéphez hagyd elöl ezt a weboldalt ezzel a kérdéssel hátha meglátja:D Ha nem akkor neki is említsd meg ezeket. nem cigizek nem piálok és kitűnő tanuló vagyok ;)
2010. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen félt a pasiktól... Nyugi, az én apum is ilyen... Szal, ha éjjeli bulit akarok akkor pizsibuli lesználamxĐ Jah és beszélgess vele... Sajnos manapság sok a pedofil, ezért örülj, hogy ennyire szeret...
2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van! Apa nem enged el a városba, anya igen, apa még a paintball-t is ellenzi,miközben soha az életben nem játszott még! Jó h elváltak! Anya új barátja sokkal többet megenged (vele mentem el paintball-ozni) mint apa bnője.

Egyszerű: ANYUDDAL BESZÉLD MEG ÉS Ő RÁVESZI APÁDAT!

12f

2010. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!