Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen gyerekes és fura...

Miért ilyen gyerekes és fura a bátyám?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik viccesen gyerekesek vagyis lehet rajtuk nevetni,hogy gyerekes.

De bátyám nem ilyen,ő olyan aki idegesítően,szánalmasan, gyerekes.

És gyakran csinál felesleges,értelmetlen,céltalan és nem szórakoztató dolgokat.

Mert az egy dolog,hogy valaki csinál valamit értelmetlenül,de viszont szórakoztató,élvezhető az a dolog.

Hogy példát is mondjak az értelmetlen dolgaira:

Tegnap este kint voltam az udvaron és ő meg jön,hogy mutat valamit a gépen.(Mint minden ember én is azt gondoltam valami érdekes, vagy számomra még fel nem fedezett dolgot,funkciót mutat amire rájött/megtalált)

Mondta,hogy a google képkeresőbe menjek és írjam be "Tobin Bell" (A Fűrész film főszereplője)

Azért mert ő szerepel a 24-ben is amit bátyám állandóan néz.

És ezért képes volt behívni,mert ezt nem lehetett volna elmondani ott kint....

Nem az a bajom,hogy hú most bekellet sétálnom hanem,hogy ilyen értelmetlen dolog miatt hív.

De ennek még nem volt vége,mert ma reggel áthívott mamámhoz (mert ő ott szokott gépezni) és megmutatta azt a részt a 24-ből mikor szerepel benne a fűrész.


Akkor egy idegesítő dolog is:

Még októberben mutattam neki egy zenét amire azt mondta,hogy ez nem jó zene.

(Tudni kell bátyámról,hogy olasz mániás, bármi olasz dolog az kell neki,mert élnek olasz o.-ban rokonaink és egyszer volt náluk azóta van ez az olasz mániája.)

És kapott egy olasz CD-t amin ez a szám is rajta volt amit még októberben mutattam neki.Azóta csak ez hallgatja mert az a CD egyenes Olaszországból jött.No komment.


Egy gyerekes dolog:

Még óvodában, több mint 10 éve mikor még kisautókkal játszottunk, kitaláltuk,hogy legyenek már "emberek" is akik a kisautókat vezetik (képzeletben) és akkor a plüssöket képzeltük el mint sofőrök és akkor így megvolt hogy ez xy plüss állat autója stb...

És ő van,hogy azóta is ezekről a plüssökről beszél, JELEN időben, nem úgy hogy "emlékszel még hogy ez így történt" stb.....


Ami még idegesít benne pl. az,hogy büszke arra mikor rosszul van és mindenkinek beszél róla,hogy ha ő belé tűt szúrnak rosszul lesz meg elájul stb..

Ha kést emel felé valaki egyből kiabál, hogy "Vidd innen b+"

Ha például beüti a fejét nem annyit mond hogy a k. @nyád hanem kb. ezt: "A rohadt k. @nyád f*szának a p*cs*jának a kib*szott anyja pics*j*t sz*pd ki r*hadt f*szsz*pó."

És jó hangosan kiabálja,ez nagyon fel tud idegesíteni,nem azt mondom,hogy zavar ha valaki csúnyán beszél,de az igen ha egy ilyen sorozatot elmond, ez iszonyatosan gáz.

Akkor még egy utolsót mondok mert nem akarok regényt írni de ha jól szórakoztok rajta kérhettek még...:D

Szóval ha beszél valamiről (tegyük fel,lila Opel Corsa -ezt jutott most hirtelen eszembe:D)

Akkor monjda

"Tudod van az utcában az a lila Opel Corsa"

Mondom igen-igen tudom.

"Tudom amelyiknek fekete lökhárítója van"

Mondom tudom, tudom miről beszélsz

"És tudod annak van az a sportfelnije"

Mondom igen tudom, és azt is hogy miről beszélsz csak mondjad már mi van vele...

"Odébb állt 2 métert"


És szinte mindenről így beszél és valami full felesleges dolog lesz a vége.

Meg beszélsz hozzá 20 percig majd megszólal "Mi??"


Szóval ezen már teljesen kikészülök,meg húgom is...

De nem akarok neki mind emiatt szólni, nekem az olyan lenne mint egy 5 éves kisgyereket megverni.

Meg szerintem nem "fogná" fel amit mondok.

Nincs semmi fogyatékossága, van mikor tök normális tud lenni olyan erős hármas tanuló,nem is hülye csak "néha"

Egyébként 17 éves.

Miért ilyen szerintetek,nektek mi a véleményetek róla ezek alapján??


Boccs hogy kicsit hosszú lett, bár még így sem írtam bele mindent.

(ÉS még mielőtt valaki beírná,hogy ez a legnagyobb gondom annak már válaszolok is,hogy nem,nem ez a legnagyobb gondom,hanem ez az egyik gondom)


2010. aug. 21. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ezt te sokkal inkább zavarónak érzed, mint az valójában, mivel együtt laksz vele és látod mi van minden egyes viselkedése mögött.

Nekem is van egy bátyám és nagyon idegesítő dolgai vannak, olyan mint a tied pepitában, viszont az összes barátnőm odáig van érte, és ha elmesélek egy -egy idegesítő sztorit akkor csak nevetnek rajta, hogy jaj de édes.

Szóval az együttlakás miatt, te kvázi minden kicsi hülyeséget észreveszel nála.

2010. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17 évesen még gyerek:D
2010. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van:D

Jah és abban is hogy én is azt gondolom hogy aranyos báttyád lehet és én is nevettem:P

Általában az ilyen hosszú szövegeket nem olvasom el de most nem bántam meg=D

Azért az komoly ha egy olyan 20 perc múlva megszólal hogy "Mi?!?" xD Én is ilyen vagyok nagyon sokszor=)

Szóval hasonlítok rá,de szerintem ezek nem gyerekes dolgok csak sokszor idegesítőek:P

Azt írtad ez nm az összes......

Lécci írj méég!OO

Nagyon tetszenek=D

És ha más nem is én szívesen elolvasom őket=D

Amúgy és te mennyi idős vagy?

14L

2010. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Írok még:

Összeveszett az egyik osztálytársával és azt mondta neki,hogy nem száll fel vele egy HÉV-re.

Az osztálytársa nevetett rajta egyet és felszállt a hévre ,bátyám meg +30 fokban fél órát várt mire jött a következő HÉV...

(Erre már születni kell hogy valaki ilyen agyalágyult legyen...)


Akkor ami még idegesít benne: Történik valami ami nem vicces vagy csak kicsit vicces (pl. a kutya leesik a székről,de sikerül a talpára esnie)

Akkor ő elkezd nagyon hangosan nevetni, és 1-2 másodperc múlva hirtelen abbahagyja mintha misem történt volna.

És komolyan csinálja nem viccből, mert ha tőlem valaki megkérdezi viccből (egy barát) hogy "B*zi vagy??!" (de ok nélkül kérdezi) akkor volt már hogy elkezdtem nevetni ilyen mű nevetés szerűséget,jó hangosan és hirtelen abbahagyom és mondom hogy "NEM"

És csinálom tovább a dolgom.

Erre még azt lehet mondani hogy vicces,de ő, ő nem ő tök komolyan nevet és hagyja abba,nem viccnek szánja a nevetést.


Akkor régen csináltuk azt,hogy kikiabáltunk a járókelőknek és elbújtunk a bokrok mögé.

Nemrég entem az udvarban a bokrok takarásában és ment valaki az utcán és így nézelődtem ki a bokor mögül hogy ki az (hátha ismerem) és akkor megszólal "Kikiabálsz neki?!"

Na mondom ez hülye,mekkora lejárt "poén" ez a kikiabálás...(ezt is legalább 10 éves csináltuk)


Akkor az is idegesít,hogy elhatároz valamit (megveri xy-t) és ilyen nagy keményen megy hogy megverje keresi hogy holvan és mikor meglátja "Szia"

Megkérdezem miért nem verted meg, előbb még megakartad.

Válasz

"Most nem idegesített fel"


Mostanában meg ilyen ócska beszólásai lettek amit felnőtt ismerősöktől,rokonoktól másolt le, akik ráadásul 50 évesek is elmúltak, és most az ilyen szövegeivel izmozik...


Most hirtelen több nem jut az eszembe, tegnap még többet tudtam volna írni,de ha eszembe jut valami írom:)

2010. aug. 22. 13:53
 5/9 A kérdező kommentje:

Még egy eszembe jutott: mentünk be Pestre tömegközlekedéssel és akkor mondta nekem ha valaki jön oda kötekedni,akkor kezd"jünk" el olaszul beszélni.(mert tudja hogy van az olaszul,hogy "Nem beszélek magyarul")

Hát mondom ez a legszánalmasabb dolog amit tennék, akkor meg pláne kötekedni fognak ha nem tudsz magyarul mert nem tudsz nekik mit mondani...Idióta...

2010. aug. 22. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek felnagyított apróságben

lásd meg bátyádban a jó dolgokat

a bánatodat, frusztrációdat pedig ne a bátyádra vetísd ki, hanem magadban keresd

tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy miért látom a bátyámat így?

2010. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom ezt a panaszáradatot, komolyan mondom, ezek legyenek életed legnagyobb problémái

egyszerüen eldöntötted, hogy bármit csinál az rossz

szerintem ő is tudna rólad mesélni

ezek pitiáner dolgok

nem gyerekesek

gondold végig mi a bajod a bátyáddal

mert nem ezek, az biztos

2010. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,te amúgy tudsz olvasni??????


"ÉS még mielőtt valaki beírná,hogy ez a legnagyobb gondom annak már válaszolok is,hogy nem,nem ez a legnagyobb gondom,hanem ez az egyik gondom"


Egyébként egy szóval sem mondtam,hogy nincs benne jó, csak azt nem írtam le mert értelemszerűen nincs problémám azzal a dologgal amit jól csinál.

2010. aug. 23. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:53

Ezt írtam én=)


Jajj aranyos báttyád lehet...Ez a kikiabálósdi a bokorból xD Na jó az télleg gázos...de szerintem jó ő így=) mármint...élvezi a "gyerekkorát" hisz ő nemsokára felnőtt lesz.....Szerintem jó ha valaki ilyen hülye és gyerekes....Jobb mintha egy túlkomoly beképzelt bunkó lenne nem?:)

14L

2010. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!