Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is szánalmas és...

Szerintetek is szánalmas és gyerekes? Nagyon megbántottak.13/L

Figyelt kérdés

Egyik nap csapatmunkát kaptunk földrajzon és átjöttek az osztálytársaim.

Odaültünk az íróasztalomhoz, én kimentem innivalóért. Nem tudtam, hogy ott felejtettem az "álomkönyvemet", tehát amibe beleírom/ragasztom az emlékeket, az álmaimat, a jövőmet, ahogy elképzelem. Tehát belenéztek ebbe a könyvbe...És látták, elolvasták, hogy be akarom utazni az egész világot, hogy híres tetoválóművész és gitártanár akarok lenni. Azt is elolvasták, amit a jövőbe elképzelt családomról írtam...tehát mindent. Most megint rajtam röhögnek és gyerekesnek neveznek:(

13/L (7.o.)


2011. szept. 13. 21:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

ne legyél hülye......ne figyelj rájuk.....ez miatt nehogy szomorú legyél már.

Hülye gyerekes viselkedés volt ez tőlük.

2011. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyerekes vagy szánalmas, viszont ők már annál inkább. Jó, hogy vannak álmaid, meg ilyen könyved, hiszen ez is egy dolog, amivel szeretsz foglalkozni :)

Hagyd őket békén, gyerekesen viselkednek.

2011. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez inkább felnőttes, és ők rémesen gyerekesek.
2011. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ezen kiakadni.

Ha rossz kedved lesz, csak jobban fognak cukkolni, és ezáltal elérik a célukat.

Mondd meg, hogy igen neked ezek az álmaid, és ha nem tetszik nekik, akkor nem kell nézni. Aztán ha valaki még ez után is köcsögösködik, az nem ér annyit, hogy foglalkozz vele :))

Amúgy szerintem tök jó ötlet, és egyáltalán nem gyerekes. a lényeg, hogy akkor arra törekedj, hogy mindent megvalósíts, de azt se bánd, ha valami nem jön be :))

14/L

2011. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz, de próbálj meg ne odafigyelni rájuk! Jó dolog az, ha vannak álmaid és van jövőképed, és ők a gyerekesek!
2011. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik,hogy elég nagy baj ha nekik nincsenek álmaik és semmit se akarnak elérni az életbe?!

És hagyd ott őket,majd elgondolkoznak magukon,szánalmasak!

2011. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek "barátok" lennének ? Elég gyerekes a viselkedésük.


Nagyon jó hogy vannak elképzeléseid, álmaid. Nekem is megvannak ezek csak a fejemben. :) Az én barátnőim közül némelyik kiröhögött emiatt, némelyik kitaláélta hoyg ő is pl. ugyanazt azt a szakmát választaná. Csdak az volt a gáz benne hogy előtte még teljesen más volt neki, én meg 2 éve tudtam akkor már. Ne foglalkozz velük. Tudom mondani könnyű, megtenni nehéz. :)

2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Álomkönyv? Jééé, ez tök aranyos. Lehet, nekem is ezt kéne csinálnom. Milyen jó is az, egy-egy rosszabb nap után elővenni, olvasgatni és látni, hogy van miért küzdeni :D Gyerekesnek nevezne? Mi *#@;??!! Még is mi a francért kéne "felnőttesnek" lenned mikor még gyerek vagy? Szerintem mond meg nekik, hogy lehet, hogy te gyerekes vagy (ami szerintem nem igaz), de akkor ők meg parasztok.
2011. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem gyerekes, ha vannak céljaid, álmaid. Néhány felnőttnek sem ártana ilyen könyvet vezetni, szerintem nagyon jó ötlet!!!

Nem te vagy gyerekes, hanem aki ezen csak vihog és csúfolódik. Fel a fejjel, TE vagy a jobb!!!

2011. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor a legkönnyebb azt mondani, hogy nem kell velük foglalkozni. Ez így nem teljesen igaz. Szekálnak, ezt érzed. Próbálod nem mutatni, de belül fáj. Aztán felgyülemlik... ilyenkor jól meg kell nekik mondani, hogy mit gondolunk, hogy mi miért történik. Ekkor jön a másik baj. Akik lököttek, azok ezt sem értik meg. :S:S


A tetoválóművészet az egy nagyon szép szakma. :$ Tegnap láttam egy filmet róla. Volt egy olyan, h vki a világ leghosszabb szakállú emberét tetováltatta a hátára és olyan király lett. *-*

2011. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!