Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztálytársaim folyton...

Az osztálytársaim folyton avval nyaggatnak, hogy gyerekes vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

Vannak kis megszokott rituáléink a barátaimmal, pl. iszunk minden nap egymás üvegéből meg a legjobb barátnőmmel van barátság-medálunk, amit együtt barkácsoltunk:) Ez vajon miért gyerekes nekik?

13L


2011. jan. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom mit vannak úgy oda, hiszen még te is meg mindenki más is gyerek. Szard le őket. ;P
2011. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem csak ezek a dolgok játszanak közre. Persze te ezt belső szemlélőként nem látod magadon. Kérdezz meg valakit aki gyerekesnek tart. Bár ha úgy vesszük ez nem nagy sértés mert GYEREK vagy. Ahogy ők is. :)
2011. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pedig sztem inkább ők gyerekesek:P
2011. jan. 24. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:

az utolsó kommenteddel válaszoltál is a saját kérdésedre.mivel te lenézed őket (legalábbis én így értelmeztem,és bocs ha nem így van)ők ezt viszonozzák.de ne tgyük tönkre veszekedéssel a gyerekkorunk.mondjanak akármit de ne nézd le őket,mert ezzel eléred azt hogy ők is lenézzenek!

13/L

2011. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert teljesen ufonak érzem magam az osztályban... Ez egy elég jó suli, ahova sok gazdag, elkényeztetett hülyegyerek jár, és nem szeretném egész nap azt hallgatni, ahogy dicsekednek az új ájfónjukra meg hasonlók...
2011. jan. 24. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek veled mert te is olyan vagy velük. Ez egyértelműen látszik a válaszaidból. Ha nem is mondasz nekik ilyeneket akkor is látják az arcodon.
2011. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy kissé tényleg az vagy.Mármint a korodhoz képest.Tényleg a válaszaidból az jön le.Ez az IPhone dolog is.Most neked nem tök mindegy,hogy ő mivel villog?Amíg neked nem szól be addig szerintem egyáltalán nem érint a dolog.De azért gondolj bele,hogy ha te lennél az ő helyükbe akkor magadat látnád kívülállónak.
2011. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Nem értik, hogy ez is a barátság kifejezése. Ti így mutatjátok ki az egymás iránt érzett baráti szereteteteket. Nincs ezzel semmi baj!
2011. jan. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13 évesen még gyerek is vagy.Nem baj de ez a barátság medál gyerekes

10 évesen még elmegy

2011. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kakild őket leee. : )

Én most áprilisba leszek 15 és én is tök külön állónak érzem magam az osztályban.Én egy olyan ember vagyok, akit vagy szeretnek,vagy utálnak.Valószinűleg hasonló helyzetben vagy.Nálunk is vannak elkényeztetett pénzes b.zik/k.rvák .. de nem érdekel ,, ha beszólnak szólj vissza.És csak úgy mellékesen megjegyezném hogy azért jó neked,hogy van legjobb barátnőd.. Nekem 6. óta nincs, de nem zavar... Vannak barátaim, nem tartozom ún. bandákba ,hol itt - hol ott vagyok és így ok.

Szóval ez nem gyerekesség kérdése, ha csak nem lökdösődsz,nyávogsz,hisztizel stb...

Lehet hogy kicsit értelmetlen a válasz. De ez a véleményem.Aki hasonlóan érez pontozzon :D (aki nem az kapja be .!. )

Na puszipá

2011. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!