Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnék kezelni egy ilyen...

Hogy tudnék kezelni egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A legidősebb lányom totál kezelhetetlen./17 éves/

Semmi együtt élési szabályt nem hajlandó betartani.

Az apja még 8 hónapos korában elhagyott,a férjemmel neveltük.

Nem vagyunk mintaszülők,de úgy érzem amiben kellett eleget tettünk.

Borzasztóan beszél velem,szemrehányást tesz.

12-15 éves koráig mindig az apjához akart költözni,sosem tudott,vagy mert én harcoltam érte,foggal-körömmel vagy az apja nem engedte.

Most már rengeteg probléma van vele,mondtam hogy próbáljuk meg hogy megy az apjához lakni.

Ezt a kritikán aluli viselkedést látják a testvérei is.

Minden sz@rnak elhord,mekkora szégyen vagyok hogy én utcára tettem.

Ezt mondja folyamatosan.

Mi a jó megoldás?

(Az hogy pofonverem nem opció,sosem ütöttem,már nincs értelme)


2021. máj. 12. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Na igen, ez engem is erdekelne, mert pont ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy az enyém 18 lesz pár hónapon belül és a vérszerinti apuka egyáltalán nincs képben....
2021. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Itt akarsz élni, ezek a szabályok vannak:....


Ha nem akarsz itt élni, az ott a bejárati ajtó ->


Ennyi.

2021. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezen is túl vagyunk már,mivel nem tud normálisan együtt élni velem ezért van ez az opció hogy menjen az apjához.
2021. máj. 12. 15:32
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor menjen. Mindenkinek jobb, és ha majd kipofozta az élet, hogy nem ő a világegyetem közepe, akkor talán lehet majd vele beszélgetni, úgy kb. 2-5 év múlva.
2021. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.

Saját magán kell megtapasztalnia hogy mi az élet.

És tudni különbséget tenni dolgok és élethelyzetek között.

2021. máj. 12. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
És mégis mit akarna az apjánál, aki 8 hónaposan elhagyta? Olyan pofont fog kapni az élettől, hogy csak úgy füstölögni fog. Az apja max azért lenne engedékenyebb vele, mert nem foglalkozik vele.
2021. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért utál ennyire? Mondanál egy konkrét példát? El nem tudom képzelni, hogy mi zajlik egy problémás tini fejében.
2021. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6!


Nem a gyereket hagyta el, hanem a kerdezot

2021. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
7, ott egy példa a kérdésben, amikor akart az apjához költözni, és az apja is fogadta volna ezt a szegény árvát, akkor az anya behisztizte magát, hogy nem lehet "az apáé" a gyerek, mert az vagyontárgy, és ott van, ahova a bíróság tette.
2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Az én gyerekem 21 éves és mindig ilyen.Mindennek elhord konkrétan.Mondtam neki,hogy nőjjön már fel és ha nem tetszik valami,nyitva az ajto.Azota mintha normálisabb lenne.
2021. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!