Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes a barátnőm? Hogy...

Lehet terhes a barátnőm? Hogy kéne kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

20 éves lányról van szó, már nyolc napja nem jön meg neki. Mindig óvszerrel csináljuk, és az elmúlt hónapban nem fordult elő olyan, hogy kilyukadt volna vagy bármi más módon sérült volna az óvszer. A hatodik napon csinált terhességi tesztet, negatív lett.


Viszont már iszonyatosan kivagyok idegileg. Lehet, hogy az óvszerhasználat és a negatív terhességi teszt ellenére mégis terhes? Vagy mi állhat a háttérben?

Teljesen tanácstalan vagyok!



2017. márc. 15. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg rendesen használtátok, nincs min izgulni. Ha nem (nem első pillanatban került fel, lecsúszott, kifolyt...) , akkor van. Ilyen egyszerű.
2017. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A baratnod nyugodtan tesztelhet meg egyet. Amikor en terhes voltam, az elejen mindig tobbet csinaltam, hogy biztos legyek benne. De orvoshoz is elmehet persze, ott tajekoztatni tudjak a helyzetrol.
2017. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak terhesség miatt késhet.

Egyszerűbb okai is lehetnek pl. Stressz.

Nekem is késett már 1-2 hetet terhesség nélkül.

2017. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Csináljon még egy tesztet, ha negatív akkor legyen szives orvoshoz elfáradni, mert lehet más baja van, ami jobb, ha előbb kiderül.
2017. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy az elmúlt hónapban nem sérült? Az előző kb 2 hónapban előfordult ilyen? Menjen orvoshoz, majd ő megmondja a tutit, mi itt látatlanban csak tippelni tudunk.
2017. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jövőhétre kapott időpontot orvoshoz. Közben a mai nap folyamán csináltunk még egy tesztet, az is negatív (megmutatta nekem is, szóval biztosan állíthatom, hogy negatív). Azt mondja, görcsöl a hasa alja nagyon már most. Már most ez remélem jó jel.
2017. márc. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!