Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerekednek maximum/minimum...

A gyerekednek maximum/minimum hány éves párja lehet?

Figyelt kérdés

Lányoknál érdekel a lány kora, és hogy hány évestől hány évesig lehet párja, akit még nem tiltasz el tőle vagy nem ellenzed a dolgot.


Fiúknál érdekel a fiú kora, és hogy hány évestől hány évesig lehet a párja, akit még nem tiltasz el tőle vagy nem ellenzed a dolgot.


Csak szülők válasza érdekel!


Példa: 12 éves lány, 11-15ig.

11 éves fiú, 10-12ig.


Kisebb gyerekek szülei is írhatnak, az is érdekes, hogy mihez kezdesz, ha a hét éves lányod szerelmes lesz egy három éves fiúba, tiltod e.. Esetleg ha fordítva van, hogy a 7 éves fiad szerelmes lesz egy 3 évesbe.


Leginkább persze kiskamaszok, kamaszok szüleitől érdekelne a dolog.


Az én lányom 7 éves, 5-9ig engedem, hogy "szerelmesek" legyenek, minden más esetben igyekszem elkülöníteni a másiktól.



2021. máj. 19. 19:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel a "szabállyal" CSAK AZT éred el, hogy a gyereked hazudni fog, megakadályozni nem tudod, hogy ne találkozzon olyan korúval, aki neked nem megfelelö!
2021. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Még egy irányításmániás szülő...
2021. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De, meg tudom akadályozni, az elejétől kell erre készíteni tudatosan a gyereket, ha pedig mégis beütne a dolog, olyan 14 éves korig simán el lehet különíteni, majd lehet korlátozni a netet, okoseszközöket, illetve lehet vinni pszichológushoz is, ha már rám nem hallgat, hogy a vén fószer nem normális, amiért megkörnyékezi, illetve kideríteni az okát, amiért jóval fiatalabbhoz vonzódik.


Mellesleg ennek köze sem volt a kérdéshez, remélem nem akarsz felnőtt ember létedre gyerekekkel kapcsolatot!

2021. máj. 19. 19:13
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Ő dolga, nem rám tartozik.
2021. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

7 éves szerelem az cuki..

Mit tiltson benne az ember?

Én a szomszédba voltam szerelmes..

Aki egyidős az anyukámmal.


Szerelmet tiltani úgy sem lehet.


Sosem tiltanàm a gyerekemet.

Remélem megfelelő nevelés adtam, hogy ne legyen apakomplexusa ( ennek ellenére lehet, h 20 évvel idősebbe szeret bele)

És ne kezdjen bűnözővel, drogossal.

A kor pedig bàr nekem számít, a gyerekembe ezt nem fogom plántálni.

2021. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

5. Vagyok

Óvodás gyerekeim vannak, emiatt a jövőidő.

2021. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Hűha... Lesz még ezzel gondod, nem lesztek jóban...
2021. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5ös, ha a 7 éves lányod a 13 éves szomszédba szeret bele, és viszonzott lesz a dolog, megnézem majd, mennyire nem plántálod bele, hogy a kor nem számít.


Nem a plátói rész érdekel, hanem a "járás". Az én lányom egy 7 éves fiúval "jár", kézenfogva, és tervezte, hogy megpuszilja majd a száját, a fiú is pártolta a dolgot. Azt mondtam neki, hogy majd 14 évesen lehet, abszolút megértette, még könnyű, de ha egy nagyobb befolyással bíró más ötletekkel rendelkező 13 évessel lenne ez a helyzet lehet nem itt tartanánk. Konkrétan a járás érdekel, amikor mindketten szerelmesek. Plátói szerelme lehet akár a Mikulás is 90 éves bácsi, kit érdekel..

2021. máj. 19. 19:20
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem még kicsi a lányom, de mondjuk 14 évesen lehet egy 18 évessel, az szerintem még teljesen jó. Fiatalabbat (magánál) nem hiszem hogy akar majd, de ha igen, az mindegy hány éves. 12 évesen meg ne akaron még pasizni, ha meg igen, csak puszi puszi, több nem. Erre kell megtanítani! Hogy ne akarjon 12 évesen lefeküdni senkivel. Ráér azzal. Eltiltani nem fogom senkitől ha iamerkedni akar, mert mi értelme? Jobb ha nem bízik bennem? Ha elszökik esetleg? Titokban csinál hülyeségeket? Szerintem sokkal jobb ha lehet vele beszélgetni bármiről.

18 éves kora után már nem érdekelne hány évessel akar lenni.

2021. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én ugyan nő vagyok, de bármelyik 12 évest ráveszem bármire egy hét alatt, ha nem lenne erkölcsöm simán be is bizonyítanám.. Iszonyú gyerekek még, sokan 14 évesen is. Kisebbekkel még könnyebb. Egy 17 évesnek nem sok erkölcsi gátja lesz, ha egy szép 12 éves szerelmet vall neki, nem fogja érdekelni a 12 évest, ha olyan helyzetbe kerül, hogy szerelem és szülői fejtágítás közt kell választani..


A szülőnek kell toppon lennie és nagyon figyelnie.

2021. máj. 19. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!