Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom idén fog ballagtatni,...

A lányom idén fog ballagtatni, sminket szeretne, kozmetikusnál. Szerintetek engedjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányom idén hetedikes, az az most fogja ballagtatni a felette lévő évfolyamot.

Sose sminkelt, kikönyörgött tőlem tavaly egy szempilla spirált és egy szájfényt, azt is nagyon ritkán használta.

Viszont a napokban elkezdte mondani nekem, hogy mi lenne ha esetleg elvinném kozmetikushoz, hogy megcsinálja ballagtatásra neki a szemöldökét (kihúzza), és egy kisebb tusvonalat szeretne. Nagyon könyörög, viszont kétségbe vagyok esve, sose volt sminkről szó nagyon eddig. Szerintetek ez sok lenne? Felhívná magára a figyelmet nagyon?


Avval érvel, hogy ő fogja tartani az egész ballagási műsort, és szép szeretne lenni. Mit gondoltok?

Végülis egyszeri alkalom, de akkor is szebb smink nélkül…



2021. máj. 25. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy a tusvonal és a szemöldök kirívó lenne, és tök jó, ha egy profi csinálja. Viszont én inkább megoldanám otthon. Ha az ő ballagása lenne, akkor elvinném kozmetikushoz, mert az tényleg esemény, de így, hogy csak "ballagtat" túl nagy felhajtásnak érzem.
2021. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a legjobb amit mondhatott.

Az teljesen ok h elmondta igénye van rá, elmondta mire gondolt (teljesen ok ez a smink egy alkalomra)

Az meg h nem magának akarja összepancsolni a legjobb.

Keress egy jó sminkest akivel meglehet beszélni h nem túl kirívót szeretn~tek ~s kész

2021. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig jobb ha egy sminkes csinál egy szép, igényes sminket mint ha magának kókányol valamit.
2021. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha van rá keret, szerintem engedd nyugodtan, ha nincs, és csak ennyi a kívánsága, otthon is meg oldható, érdemes egy-két próbát csinálni. Tanár vagyok, szerintem nem gond, ha sminkkel, főleg alkalomra, csak ne legyen természetellenes, túl erős.
2021. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Inkább szedje ki a szemöldökét a kozmetikus és beiratnám egy smink tanfolyamra és csinálja meg magának. Nem esküvője lesz felesleges kozmetikussal sminkeltetni.
2021. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Az én általános iskolai barátnőm anyukája fodrász volt, persze a szalonban, ahol dolgozott, volt kozmetikus/sminkes is. Ballagásra az egész bagázsnak csináltak frizurát és sminket. Senkinek semmi baja nem lett tőle...
2021. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Most ez komolyan akkora kèrès, ha van rà keret?

Vagy mi szòl ellene szerinted?

De èn simàn megcsinàlnàm otthon magamtòl is a lanyomnak, nem tudom, te mennyire tudsz sminkelni.

2021. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi lenne a baj? Szeretne egy szép sminket, ráadásul ebben semmi kirívó nincs, nem 5 kg vakolatot akar az arcára kenni. Én engedném simán.
2021. máj. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán engedném. Esetleg kérdezz rá az osztályfônökénél, nem gond-e. De miért kell ettôl kétségbeesni?
2021. máj. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg. Sose tanulja meg, majd minden reggel elküldöd sminkeshez. Nem azzal van a baj ha kisminkelik, hanem azzal, hogy ideje lenne lassan megtanulni és nem mindenféle mondvacsinált alkalom miatt rohanni a sminkeshez.
2021. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!