Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányotoknak nyárra...

13 éves lányotoknak nyárra engednétek műkörmöt (rövidet, nem karmokra gondolunk), vagy géllakkot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 10:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

9es akkor nektek nem sok 7500 forint 2 3 hetente erre 3otoknal.

En is ki birnam fizetni de van akinek nincs ennyi pénze koromre egy honapban!

En inkabb az otthoni keszletet partolnam es vennem meg neki es megvsinalhatja maganak felolem evkozben is. De en koromre ennyi pénzt nem akarok ki adni!

Előbb vinnem el kozmetikushoz az arcat kitisztittani mert annak ertelme is van

Mellesleg Bpen nem 2500 ft hanem inkabb 3 4 ezer!

De tenyleg millo dologra elobb koltenem ezt a pénzt nyelvora szakkor tabor kirandulas barmi!

2021. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

13 évesnek géllakkot csak nyárra. Amúgy marhaság szerintem, géllakk(ami szintén műanyag) annak kell, aki sok dolgot csinál napközben, hogy a sima lakkja ne kopjon le folyton.. mégis mit csinál egy 13 éves nyáron, amiben lekopna a körömlakkja? Kétlem, hogy mosogatna naponta, vagy sikálna, vagy kertészkedne vagy ilyesmi. Egynek jó poén, nagylányos meg minden, de biztosan nem dobnám ki ilyenre a pénzt, pláne hogy el is ítélem az egész dolgot, illetve haszna sincs. Azért lehetne csak nyárra, mert poén, jópofa, de egy sima poénra 2 heti 5000(nem pestiek vagytok, hogy 2500at írtatok, ugye?) szívás. Én is kipróbáltam, második héten már pármillis lenövés volt, ostobán nézett ki, hogy ott egy lyuk a körömágyamnál a vastag géllak és a bőröm között. Nem bír ki három hetet. Nyárra engedem, az elsőt fizetném, a többire költsön ő. Esetleg valamiért cserébe kaphatná..


Az elegáns köröm színtelen és formára nyírt vagy sötétpiros alkalmakra, de akkor rövid. Ezt biztosítom neki, a többi ezen felül szórakozás számomra, ami néha belefér, de állandóan nem.

2021. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
8%

#11


"De tenyleg millo dologra elobb koltenem ezt a pénzt nyelvora szakkor tabor kirandulas barmi!"


Ezekre minek költeni? Ettől nem lesz vonzó a csajszika! És mint tudjuk a külső a legfontosabb a világon, meg hogy menő legyen!

2021. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%

#13

Érdekes, én még sosem hallottam férfitól olyat, hogy azért mozdult volna rá egy nőre, mert k**va jól nézett ki a (mű)körme... :D

2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Nem akarom, hogy a körmeit tönkre tegye
2021. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy mi a különbség ebben a kérdésben a géllakk és a műköröm között? Tudom mi a különbség a kettő között, de azt nem értem, hogy aki a géllakot megengedi, az a műkörmöt miért nem.
2021. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem. 1 Nem akarom hogy tönkretegye a körmét 2 felesleges, ki tudja festeni magának is. Géllakk azoknak kell akik dolgoznak és lejön nekik de nem hiszem hogy egy 13 éves gyerek annyit dolgozna
2021. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
Gellakk siman mehet:) De vannak mar gelhatasu lakkok drogeriakban, ez olcsobb.
2021. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

16, azért, mert a műkörömépítés kétszer annyiba kerül, és a saját körmöd toldják meg vele, tehát hosszabb lesz. A géllaknál maradhat diszkrét hosszúságú.


Ami engem még zavart a géllakkban, az az érzékelésvesztés. Ha megsimítod a körmöd, érzed. Ha fúj a szél, a körmödön is érzed. Na géllakkal nem érzel semmit. Utána meg lereszelték, hát mindent extrán éreztem, kellemetlen volt. brrr


De kipróbálni egyszer, poénnak jó.

2021. máj. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!