Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy a 14 éves...

Normális hogy a 14 éves lányom szereti a gyilkosságokat?

Figyelt kérdés
Folyton gyilkossági dokumentum filmeket név és gyilkossági nyomozó szeretne lenni. Olyan lelkesedéssel beszél pl a test bomlásáról meg a nyomozás menetéről. Ez normális?
2021. máj. 30. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

14 evesen en is ilyen ember maradvanyokbol szerettem volna megrajzolni, hogy az a szemely hogyan nezhetett ki, es ezzel segiteni a nyomozast. Vagy epp helyszinelo, esetleg boncmester akartam meg lenni. Szerettem a CSI, DR.Csont es Gyilkos elmeket. De csak manikuros lettem :D szoval szerintem ne aggodj


23/N

2021. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is néztem krimiket már 7 évesen is. Mai napig szeretem. Akartam nyomozó és igazságügyi orvosszakértő is lenni. Nem lettem gyilkos, végül nővér lettem. :) ne láss mögé negatív dolgot ha amúgy nem viselkedik "gyanúsan". ( pl.állatkínzás). Egyszerűen érdekli a dolog.

32/n

2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Csak a kultúránk kezeli ezeket tabuként.
2021. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez érdekli. Nem probléma szerintem, egyrészt még kinőheti, másrészt ha nem, akkor meg nagyon szerencsés, hogy ilyen fiatalon tudja mi akar lenni ha nagy lesz. Nincs ezzel baj.
2021. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság a morbidabb dolgokhoz való vonzódás. Persze akkor sincs semmi gond, ha nem növi ki.
2021. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normalis.
2021. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök oké, én pl. profilozó vagy kriminálpszichológus akartam lenni mindig is. Aztán nem az lettem, de még mindig sokat olvasok a témában, mert édekes.


32n

2021. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként én is rajongtam a krimikért. Boncmester vagy nyomozó akartam lenni. Végül jogász lett belőlem.


32/N

2021. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg a drogos/bűnügyi sorozatokat szeretem 😉
2021. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!