Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Váláskor, mennyire veszik...

Váláskor, mennyire veszik figyelembe 14-12 éves gyerekek véleményét?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult nekem kell elköltöznöm, mivel a ház amiben laktunk a férjem szüleié. Így ő marad ott. A gyerekek nem jöttek velem, a nagyobb hallani sem akar arról, hogy velem lakjon. Mindig is apás volt, a kisebb meg követi a nagyot mindenben.

Nem tudtunk megegyezni, mert a férjem azt szeretné vele maradnának.

De ő semmiben nem partnert, ha a gyerek este 10kor akar mekizni akkor rendelnek. Nem ellenőrzi, hogy tanultak e, mindent megenged. Ehhez jönnek a nagyszülők is, nyomják a pénzt nekik. Ez is egy ol volt amiért szétmentünk. A gyerekeknek nem lesz értékrendjük. A legrosszabb, hogy az idősebbel már gondok vannak, ami a férjem szerint, poénos miket művel.


2021. jún. 7. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Alapból semennyire. Ebben a korban nem szívesen hallgatják meg őket. De ha ti nem értetek egyet abban, hova kerüljenek és valaki kerelmezi a meghallgatasukat, akkor megteszik és ez esetben bizony nagy eséllyel maradneknis az apánál. Pláne, hogy most is ott vannak.
2021. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából első körben persze neked ítélik, de hát ezt nyilvánvalóan nem fogják annyiban hagyni és akkor esélyed sincs. Szóval kár elkezdeni mert aztán jön szépen a gyerektartás meg az ilyenek amit gondolom felvilágosult emancipált nő létedre eszed ágában sincs fizetni.
2021. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha kell fizetek nem ez a gondom! Most is amíg az apjukál vannak fizetek heti 20ezer forintot.

Az a gondom, hogy ott minden rájuk van hagyva. Nincsenek "szabályok". Legjobb példa erre, hogy a nagyobb nyelvvizsgára készül, de a tanárja hívott hogy jár órákra.

2021. jún. 8. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

"de a tanárja hívott hogy jár órákra."

Micsoda tragédia. Ha meg le is nyelvvizsgázik kitűnő eredménnyel akkor megvered?

2021. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Az nem működik hogy minden meg van engedve, mert valóban nem lesz értékrendjük. Harcolnod kell, a gyerekeidért, csak sajnos az tud jobban csábító lenni ha mindent megengednek, tudom én is beleestem kicsiként ebbe, ha nagyon nem megy, akkor talán egyszer észhez térnek és akkor már nem apát fogják szeretni. De ez hosszú idő míg rádöbbennek, már ha megtörténik. Szerintem beszélgess velük, próbáld megértetni, hogy nem ez a helyes ahogy nevelkednek, beszélgess el velük az értékrendekről és, arról hogy működik az élet. Sajnos szerintem ennél többet nem tudsz tenni.
2021. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4!


Nyilván nkihagyta véletlenül a nem szót. NEM jár órákra.

2021. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!