Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyereket megrontja ha a...

A gyereket megrontja ha a homoszexualitás létezésével szembesül?

Figyelt kérdés

Annyit hallok erről mostanában, komolyan érdekel hogy hogyan néz az ki amikor egy gyerekre káros hatást fejt ki ha arról hall, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, vagy más módon "más"?

Írnátok példákat hogy a saját gyereket szenvedett-e valamilyen lelki törést melegek láttán? Lett hosszútávú következménye?

Ti óvjátok a gyereket az ilyen tartalmaktól, látványtól, emberektől? Hogyan?



2021. jún. 15. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
36%

"meg egyébként is, a pedofília, szerintem akkor bűn, ha szexuális zaklatás, bántalmazás, erőszak követi. "


Ez egy annyira káros mondat, hogy leírni nem tudom(minden mással legyetértek). A legtöbb pedofil nem az, aki elrabolja lefogja a gyereket és megdugja. A legtöbb pedofil BETEG, azt hiszik, ha a gyerek szereti őket, nem tiltakozik hangosan, nem kiabál segítségért, megengedi, esetleg elérik, hogy ő kérje, vagy valamiért cserébe megteszi, akkor az rendben van és nem káros! A legtöbben ilyenek, családon, rokonságban, tanárokon, papokon, foglalkozást, sportot tartóknál így van, közelkerülnek a gyerekhez, és elérik, hogy ne tiltakozzon hangosan, ne élje meg erőszaknak, holott rohadtul az!


Nem csak azok a pedofilok, akik lefogják, verik a gyerekeket, ők rohadtul kevesen vannak, a többség a magához édesgetős típus! És mindkettő egyformán beteg, undorító, gusztustalan és büntetendő. Sőt, a legtöbb ilyen simán eléri, hogy a kisgyerek érezze magát rosszul, és gondolja azt, hogy igazából ő akarta..!


Nincs olyan pedofil, aki teljesen megtartóztatná magát, mert ők is emberek, van igényük szexuálitásra és érzelmi részre is, sokan feleségül vennék és a tenyerükön hordoznák a 9 éves szerelmüket(hányinger), és érzelmek nélkül senki sem képes élni..Nem tudnak mit kezdeni magukkal, ha kémiailag kasztrálnák őket, akkor is ott lenne az érzelmi igényük, amitől nem lehet megfosztani őket, és az érzelmeket nem lehet tudatosan befolyásolni. Rosszul vannak bekötve, nem tudod átkötni őket, vagy kikapcsolni a működésük, ahogy egy leszbikus, ha nem lenne szexuális vágya, akkor is nőkhöz vonzódna érzelmileg és keresné a társaságukat, megélje az érzelmi vágyait, úgy teszik ezt a pedofilok is!


Ahogy nálatok sem lehet kigyógyulni, ők sem tudnak, és mivel mind emberek vagyunk, senki nem akar bensőséges emberi kapcsolatok nélkül élni..

2021. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyerekként hetero férfi zaklatott.

Később lettek meleg ismerőseim, egyikük nagyon jó barátom is lett, ők sokat segítettek az önelfogadásban. Még normális barátságokat se tudtam kialakítani felnőve, mert úgy éreztem, én rossz vagyok, nem érdemlem meg a korábbi alázások és zaklatás miatt más emberek szeretetét. Illetve, nem is tudtam, milyen az. Mivel én erősen homofób családban nőttem fel, féltem a 'másságtól', hülyének is néztem őket először, defektesnek, de annyi pozitívval gazdagodtam, és olyan sokat tettek értem ezek az emberek a gyerekkori hetero környezetemmel ellentétben, akik a segítségkérésemet is elutasították, hogy azt nehéz lenne szavakba önteni.

2021. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
71%

#43

Nálam ez a magához édesgetés elment a zaklatás kategóriába. Szóval úgy értettem, hogy ez sincs rendben, de nem egészen írtam le világosan. Van egy volt évfolyamtársam, ő pl egy 40+ éves távoli rokonával jött össze 12 évesen, 13 éves korában már nem volt szűz és valamikor 2020 végén/2021 elején szakítottak. Biztos vagyok benne, hogy ott is a csóka kezdeményezett és csalta magához a lányt, aki figyelemre és szeretetre vágyott tőle. Elég gusztustalan voltak együtt, mit ne mondjak, de ezt, ha a csajszinak mondod, ő persze ezt nem látta.

Úgy gondoltam ezt az egészet, hogy a pedofília önmagában egy probléma, de, ha ezt az adott ember magában tartja és nem zaklat, erőszakol, édesget, fogdos, kukkol gyerekeket és csinál velük egyéb bűnös dolgokat, akkor elnézhető. Én, személy szerint, bár nem tartom egészségesnek az ilyen fajta vonzódást, de tisztelni tudom azt, aki, bár érzi, de nem cselekszik az ösztönei szerint, pedofil módon.

-én voltam a lány, aki nagyon sokat javítgatta a saját válaszát

2021. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
*#41-nek akart menni
2021. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%

41-es miért káros ez a mondat?


"meg egyébként is, a pedofília, szerintem akkor bűn, ha szexuális zaklatás, bántalmazás, erőszak követi. "


Amiket felsoroltál, a magához édesgetős típus ugyanúgy szexuális zaklatás és büntetendő. Nem azt mondta a kommentelő, hogy csak az a büntetendő, aki elrabolja a gyereket és látványosan erőszakos.

Vagy mire gondolsz pontosan, a pedofilizmus megítélését illetően? Arra, hogy a nem elkövetőket is szűrni kellene? Vagy hogy szerinted nincs olyan, aki nem elkövető?

2021. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
100%

#43 Én azt hiszem, egyet értek a mondandód második részével.

De azt tudod, hogy lehetőséged lett volna feljelenteni a 40 pluszos palit, aki a 12-13 évessel volt együtt? Tulajdonképp kötelessége lett volna azoknak, akik a kislány környezetében tudtak erről.

Ebben 41-esnek igaza van, nincs nagy különbség az erőszakos és az édesgetős pedofil között..

2021. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 Derjaderja ***** válasza:
74%

Nekem az a furcsa ezekben az érvelésekben, hogy a vágyat mintha mentségként írnák, aminek nem lehet ellenállni. Vagy legalább picit mentség.


Pedig nem az, szerintem. Aki nem pedofil, az is megkíván embereket, mégsem erőszakolja meg őket. Sőt sokan sosem talàlnak társat, mégis megvannak.

Én az eddigi 35 évemből 10-et éltem párkapcsolatban. Vagyis volt sok felnőtt év, majdnem 10, amikor nem volt semmilyen kapcsolatom, sem alkalmi, sem csók, semmi.

Azt kell mondjam, semmivel sem voltam boldogabb vagy boldogtalabb, mint most, anyukaként, szerelmen alapult párkapcsolatban.

De ha ez nem lett volna és nem lenne azóta se senkim, se gyerek, akkor mást csináltam volna az elmúlt 7 évben, a sok tervem, vágyam közül (tanulás, kreativitás, utazás, világmegváltás) .

Ha vmi olyan vágyam lenne, ami erkölcsileg (házas szerető) vagy törvényileg tiltott, akkor nem szexelnék. Nemszexelni semmivel se nehezebb, mint nem enni csokit vagy nem cigizni.

Gobdoljátok, hogy aki pedofil, azt meg kell dicsérni, ha nem éli ki a vágyait?

(Megj.a kölcsönös beleegyezésen alapuló homo- vagy heteroszexuális kapcsolatot én egyenértékűnek tartom, pártolom az azonos neműek házasságát, erről totál nem szól a komment).

2021. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

#46

Tudom, így utólag, de akkoriban akárkinek beszéltem róluk, mindenki azt mondta, hogy "biztos nem a pasija, csak egy rokona", ezért ezt akartam hinni én is. Középiskolás voltam, mikor már láttam őket úgy együtt, hogy egyértelmű volt, hogy kapcsolat van köztük. Addigra már 15+ volt és, ha mindketten azt mondják, hogy "kölcsönös beleegyezés volt" akkor feleslegesen erőlködtem.

Azóta meg már nincsenek együtt, utólag mindegy mit csinálok. A lány megyékkel odébb él, a palit nem láttam hónapok óta, a nevét sem tudom.

Így, idősebben, ha ilyesmivel találkozom, lehet okosabb leszek, mint voltam 5-7 évvel ezelőtt.

2021. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

#47 Ki mentegette a kiskorúak ellen elkövetett erőszakos cselekedeteket, az elkövetőket? :D Mutass már ilyen mentségeket, amikről írsz?


A vágyat nem mentségként írták, hanem mint létező jelenséget. Ahogy te is írtad, te is érezhetsz, más is. Abban itt elég nagy egyetértés volt, hogy egyértelműen büntetendő, ha erőszakra kerül a sor.

2021. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
13%

Aki már volt plátói szerelmes, az abszolút tudja, hogy mennyire erős a vágy, a vonzódás. Gondolod, hogy valaki megállja 90 évet át azt, amire mindennél jobban vágyik? Szerintem nem képes rá senki. Én is voltam szerelmes, viszonzottan is, plátóiban is volt részem, most pl hét éve egyedül vagyok, de ha nem lennék elszigetelve másoktól(kb egész nap otthon vagyok, csak a gyerekért mászkálok), simán belezúgnék ebbe abba. Nem csak a szexuális része gáz az egésznek, aki emberek között dolgozik, mozog, bele fog zúgni az egyik gyerekbe, megpróbál a közelébe férkőzni csak lazán, majd elbukik, ha látja, hogy a gyerek is kedveli, és többet lát bele. Szerintem mindennel így van, a végleges testi-lelki megtartóztatásban nem hiszek, csak elszigetelve élőknél.. ha van 20 jó éve, bármikor jöhet egy szimpatikusabb gyerek, helyzet, és bezavar. A szexuális és az érzelmi szükséglet egészen más, előbbit még csak csak elintézik maguknak, utóbbit viszont..


Az engem molesztáló is megállta 9 évig, amíg ismert, aztán csak "hibázott".


Mind időzített bomba, tudom, hogy nem tehetnek róla, de olyanok. Egy darabig még sajnáltam is a pasit, aki engem molesztált(gyerekként, már nem).. Nem azt mondom, hogy minden téren borzalmas emberek, lehetnek orvosok, adományozók, szociális munkások, intelligensek, állatjogokért küzdők meg minden, tehetnek sok jót a közért, de igen, szerintem mindegyiküket számon kellene tartani, mert nem képes senki egy életen át uralni az érzelmeit. Még a szexuálitást csak csak, de az érzelmeit szerintem nem képes senki befolyásolni, és aki belezúg valakibe, az nem fog elmenni a közeléből, ha látja, hogy a másik mosolyog rá..

2021. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!