Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyereket megrontja ha a...

A gyereket megrontja ha a homoszexualitás létezésével szembesül?

Figyelt kérdés

Annyit hallok erről mostanában, komolyan érdekel hogy hogyan néz az ki amikor egy gyerekre káros hatást fejt ki ha arról hall, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, vagy más módon "más"?

Írnátok példákat hogy a saját gyereket szenvedett-e valamilyen lelki törést melegek láttán? Lett hosszútávú következménye?

Ti óvjátok a gyereket az ilyen tartalmaktól, látványtól, emberektől? Hogyan?



2021. jún. 15. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem teljesen értek egyet. Rendben, tegyük fel, hogy adott egy személy, akinek megtetszik egy gyerek.

De viszonyt kezdeni vele már törvénybe ütköző. Aki 'belezúg' valakibe és nem megy el a közeléből ( hogy a te szavaiddal éljek), ott az erőszak a gond. Ennek tudatában nem a vágyai és a jó szándék vezérli, hanem a beteg elméje, nem?

Én is párkapcsolat és szex nélkül élek, de teljesen ki van zárva, hogy emiatt erőszakot alkalmazzak valakin.

Ha már ezt felvetetted, arra van ötleted, hogyan lehetne számon tartani az ilyen embereket? Nagyon durva, hogy ilyen helyzetbe kerültél gyerekként.

2021. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 Derjaderja ***** válasza:
100%
Igen, ha vki gyerekeket kíván meg, az állja meg 90 évig. Vagy be kell zárni valahová.
2021. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%

" Aki 'belezúg' valakibe és nem megy el a közeléből ( hogy a te szavaiddal éljek), ott az erőszak a gond"


Szerintem is erőszak, de simán elérheti egy egy gyereknél, hogy az belemenjen a dologba és úgy éje meg, hogy egymás szerelmei.. Sokaknál nem számít erőszaknak, csak, ha hangosan tiltakozik a másik, vagy lefogják.


Csak ezért hoztam fel, mert úgy tűnt, mintha a csak a "durva" erőszakot számítanák rossznak. Pedig amikor a gyerek beleegyezik, az is erőszak!


Szerintem sem lehet így élni.., lehet hogy 20-30 évig megállja valaki, de amint a legkisebb jelét látja, hogy a "szerelme talán viszonzott", meg fog törni, ahogy mind megtörnénk felnőtt hetero emberekként, ha a szerelmünk kedves lenne velünk és keresné a társaságunk..


Mindegy, csak tudatosítani akartam, hogy nem csak a lefogós kiabálós pedofil cselekmény erőszak, de úgylátom tudják.

2021. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 Derjaderja ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy felnőttt hetero emberként megtörjek egy szerelem miatt, ha az agyam mást mond.

De amúgy akkor mi a teendő a pedofilokkal a társadalomnak? Aki csak gondolataiban az?

2021. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
53%

Én nyilvàntartást vezetnék, ami nyilvànos(hogy az emberek 5x annyira figyeljenek a gyerekeikre a közelében), segítő csoportok látogatásàt kötelezném, illetve kiemelt fizetéssel küldeném őket elszigetelt ottlakásos munkavégzésre, mittudomén erdőőr, meg mezőgazdasági felügyelő, halászhajó, olajtornyok,amikor nem nagyon találkoznak emberekkel, akkor is csak felnőttekkel, de az elvárt magaviseletet, életvitelt anyagiakkal jutalmaznám. Szerintem az emberek szívesen fizetnének havi x összeget az adójukból, ha azzal egy pedofilt a gyerekeiktől távol tudhatnák. Ők meg bulizhatnak, ihatnak, lehet sok pénzük, hasznosak lehetnek és egymásközt párt is találhatnak. Szigorúan nőket férfiakat elkülönítve..


Elég radikális, de olyan lenne, mint egy önkéntes luxus “börtön”, a telephelyek közti szabad mozgással, illetve ha akarnak kérhetnek kémiai kasztrálást, de akkor vissza kell térni a társadalomba, ahol van a heti megfigyelés, illetve a kötelező tájékoztatás az ismerősöknek, szomszédoknak. A lakossàgot pedig érzékenyíteni, mert nem tehet róla, és nagyon nehéz neki is.


Persze ez az egész lehetetlen, mert nincs ráírva az emberekre..


Ha a Bevallottan pedofilok lakhatása, jó munkavállalása megoldható lenne anoniman elszigetelve, akkor legalább az idősebbek, meg a szegényebbek választanák ezt a lehetőséget, már az is félsiker.


Én belebuktam a szerelmi dolgokba, nálam nagyon erősen dolgoznak az érzelmek(ritkán, de akkor nagyon), házasságot is felbontanék, ha utána 10-20 évvel másba lennék szerelmes. Az emberek nagyrésze így van, majdnem minden házasságnak válás a vége, de megcsalás, különélés 1000ből 900 esetben van. Talán többen is, csak nem derül ki. Nekem az összes ismerősöm elvált vagy nyíltan, esetleg titokban hűtlen. Emberek vagyunk, biztosan fogunk hibázni, de amikor a hibánk egy másik ember, egy kisgyerek életét teheti tönkre..na mindegy.


Az már eleve csoda, ha valaki csak egyszer hibázik egy életben az érzelmei miatt.

2021. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
0%

Itt úgy néz ki, talán SENKI nem olvasta a cikkeket a magyar nevű pedofil által vezetett NEMZETKÖZI -angol nyelven működő- pedofil csoport MÁSODIK feltárásáról. És a velük kapcsolatos statisztikai adatokról, több mint ezer regisztrált tag és számtalan alkalmi tag esetéről.


A "homoszexualitás" szót MA úgy használják, mintha egy pszichológiai szakszó lenne. Pedig nem az, hanem talán az első lmbt agitpropos találta ki, Karl.Maria Benkert bécsi újságíró és mindenféle más tevékenységű -még osztrák kém is- valaki, aki aztán Mo-ot könnyebb terepnek vélvén át is települt, és nevet is változtatott Kertbeny Károlyra.


Szexualitás EGY van. Az, ami az alapvető fajfenntartási ösztönből ered. Hiányos/zavart/befolyásolt körülmények között ugyanazt a szexualitást éli a nemileg érett egyed a biológiailag nem megfelelő partnerrel , pótcselekvésként NEM a biológiailag RENDeltett módon, azaz RENDellenesen. Azaz deviáns módon. Ez a szakkifejezés.

2021. júl. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:

Utolsó részben egyetértek, szerintem is ugyanazt a tevékenységet végzik, viszont az állatoknál is van a legtöbb fajnál, pláne emlősöknél nem utódnemzési célú "szex", ez a dominálás, amikor nemtől függetlenül megdugják a gyengébbet, hogy tudja, hol a helye.


Erre jön rá az, hogy az embernél van örömszerzési célú szex, ahol köze nincs az utódnemzéshez, ilyen az állatvilágban alig van.. és valami fontos is tevődik hozzá, az érzelmek, amik az állatvilágban nincsenek. Érzéseik vannak, érzelmeik hát.. esetleg pár emberszabásúnak.


Aztán még azt is hajlandó vagyok elfogadni, hogy köze nincs a pszichológiához, egyszerűen máshogy működik az agyukban valami, felborult kémia egyensúly vagy ilyesmi, akkor is, minek kellene gátolni az egészet, ha nem tudunk rajta változtatni, sőt, még a kialakulásért felelős részt sem találjuk? Hadd legyenek boldogok EGYÜTT, hisz a "baj", ami velük van csak egymással ki/megélhető, így nem számít bajnak. Ha elkezdenék olyan gyerekek IS születni, akik magukat növénynek gondolják, és csak másik magukat növénynek gondoló emberrel akarnának kapcsolatot létesíteni ép értelem és társadalmilag hasznos szerep mellett, akkor hajrá, egyáltalán nem veszélyesek, csak mások. Nekem abszolút beleférne, nem kezdeném magam növénynek érezni és nem is érezném magam fenyegetve, mert nem a mások veszélyesek, hanem a bűnözők. Pont ugyanakkora esélyem van, hogy megerőszakol egy hetero férfi, mint egy leszbikus nő. Mondjuk ha férfi lennék beijednék, mert nektek kb 0 esélyetek volt erőszakra, most pedig már egy minimális lett. :D(ennek persze igyekszem nem örülni, mert alapvetően egy borzalmas dolog)


Szerintem ebből a félelemből fakad a homofóbia és ezért toleránsabbak a nők..

2021. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

Ha "máshogy működne az agyukban valami", akkor kimutatható lenne, és nem az.


Minden KÁROS, ami hamis képzetet támogat. Amire "boldogságot" állítanak, az nem más, mint egy olyan rögzült hamis kép, mint pl. a Stockholm szindrómában.


Homofóbia nem létezik, az lmbt műszava. A nők sem "toleránsabbak", hanem egész más miatt modják, hogy azok lennének.


A kialakulásért közösen vagyunk felelősek. Résen kell lenni és nagyon vigyázni, hogy kire bízzuk a gyerekeket.

2021. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

Vagy még nem tudjuk kimutatni;)


A tudomány folyamatosan fejlődik, pont az agy az, amiről alig tudunk valamit, gondolj bele miket hittek 10-20-30-50 éve, mekkorákat változott a világ azóta a pszichiátria terén főleg! Folyamatosan fedeznek fel új rendellenességeket, átsorolnak meglévőket új ismeretek alapján, arról biztos hallottál, hogy az aspergerről nemrég ismerték el, hogy az autizmushoz tartozik, korábban külön tarották nyilván, de jönnek be új dolgok, mint az ODD, és tudnak meg egyre többet más pszichiátriai betegségekről, mint az ADHD meg a szenzoros feldolgozási zavar meg PTSD.. A világunk, a tudásunk folyamatosan bővül és találják meg az ezért felelős géneket vagy kémiai eltéréseket az agyi folyamatokban és még mindig alig értjük!


Aki ilyen jelentősen más gondolkodásban, érzelmekben, az az ember máshogy működik, csak nem tudjuk, miért. Attól, hogy MÁS még nem hamis!(egyébként itt egy hatalmas köhintéssel elmotyogtam egy "vallás"t:))"Minden KÁROS, ami hamis képzetet támogat." haha


Na szóval nem ismerhetjük jobban a másik érzelmeit nála. Ez nem egy olyan egyértelmű dolog, hogy Ázsiainak hiszi magát egy fehér, vagy 250cmesnek gondolja e magát, azt tudjuk, hogy szerelmet érez hasonló neműek iránt, az pedig egy nagyon egyértelmű jel, hogy a teste azonos neműek iránt vonzódik, ugyanis nincs merevedése meztelen nőre, de van meztelen férfia mondjuk! Ennél valósabb nem létezik, bár direkt irányíthatnák az emberek a merevedésüket!:) Egyébként érdekelne, szerinted mi nem valós abban, hogy valaki az azonos neműekhez vonzódik? Szerinted megjátsszák a merevedést, vagy mi? Emberek vonzódnak lábakhoz, kocsikhoz, állatokhoz, csak arra produkálnak merevedést, szerintem a másik emberi lény ha azonos nemű is, még sokkal jobb, mint a fetisiszták világa:)


A transzokkal nekem is meredekebb kicsit a helyzet, ott szerintem is olyan a helyzet, mintha növénynek vagy állatnak gondolnák magukat, de nem ártanak senkinek, megváltoztatni nem tudjuk őket, hasznos tagjai a társadalomnak és lehetnek jó emberek, okosak, tehetségeket, hát higgyék magukat annak, aminek akarják, hiszen nem ártanak vele senkinek, nem bántanak senkit, a létezését pedig senkinek sem szabad elítélni, a sérült embernek sem és a homoszexuálisnak sem.


Azt elismerem, hogy a homofób kreált szó, de melyik szó nem kreált?:) Mindet ember alkotta azért, hogy ne kelljen körülírni valamit bonyolultan. "Emberek, akik utálják az azonos neműekhez vonzódókat valószínűleg azért, mert félnek tőlük"


Ugye nem gondoltad, hogy ezt majd mindig kimondják! Gondolom a nyelvújítás meg Kosztolányi is mond valamit, semmi gond a szóalkotással, és azzal sem, hogy elterjed valami. Nem onnantól kezd létezni valami, hogy megnevezzük, a jelenség létezett eddig is, csak találtak rá egy egyszerű és logikus szót!:)


Szerintem nem "alakul ki" ezért nem vagyunk mi felelősek, fogantatásnál, magzati korban, vagy már eleve a petesejtben vagy spermában lehet a "hibás" információ, sok kisfiún már oviban látszik, ki a szerelme, vagy az, hogy lánynak szeretne öltözni. Csodás értelmiségi szerető családból származó fiúk is, izmos férfias apákkal:) Beszélgess pár óvónővel meg tanárral. Nem a bántalmazottakból lesznek(csak, mert bárki születhet annak) homoszexuálisok, viszont esélyes, hogy olyat bántalmaznak, aki kirekesztett, és sok homoszexuális kissrácot vagy leszbikus kislányt bizony kirekesztenek.. Ilyen összefüggés lehet a kettő közt.

2021. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ugye mindenki tisztában van, hogy egy ember hetero vagy homoszexualitása már a fogantatáskor eldől? Ergo mutogathatok én a gyerekemnek melegekről szóló könyveket, meséket, ő akkor is hetero marad, már ha annak született. De tegyük fel hogy mégis azt hiszi, hogy a saját neméhez vonzódni a normális, akkor is csak addig tart ez a gondolat ameddig nem kezd el vonzalmat érezni egy ellenkező nemű iránt.

Komolyan kérdezem, tényleg azt hiszitek hogy valaki a reklámok miatt lesz meleg? Nem valószínűbb, hogy már eleve melegként született, csupán csak idővel jött rá a másságára?

2021. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!