Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyereket megrontja ha a...

A gyereket megrontja ha a homoszexualitás létezésével szembesül?

Figyelt kérdés

Annyit hallok erről mostanában, komolyan érdekel hogy hogyan néz az ki amikor egy gyerekre káros hatást fejt ki ha arról hall, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, vagy más módon "más"?

Írnátok példákat hogy a saját gyereket szenvedett-e valamilyen lelki törést melegek láttán? Lett hosszútávú következménye?

Ti óvjátok a gyereket az ilyen tartalmaktól, látványtól, emberektől? Hogyan?



2021. jún. 15. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%

70!

Még mindig nem a pedofília a téma, hanem a homoszexualitás...

2021. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
0%

71

Sajnos összefügg.

2021. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:

72!

Ha két dolog összefügg, attól még nem lehet folyton csak a másikról beszélni. Te csak a pedofíliáról beszélsz, gondolom mivel csak azt ismered.

2021. júl. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%

73

Jó, akkor pontosítok. Ok-okozati módon függ össze. Az összefüggés nem véletlenszerű, nem esetleges.

2021. júl. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

ÉS mi van azzal, amiből szerintem sokkal több van, hogy hetero férfiak kislányokra mennek? Akár családban csak a lányt molesztálják, a fiúkat nem? Csak mert tőlük hangosak a hírek, itt rabolták el, ott erőszakolta meg, ezt meg ezt csinálta a felnőtt férfi a kislánnyal! Szerintem a pedofília sokkal inkább hetero férfiakat érintő dolog, az a pár pap csak azért fiúkat zaklat, mert férfiak közt élnek és mert csak kisfiúk mennek bérmálkodni meg inistrálni, nem férnek hozzá kislányokhoz.


Amúgy nem, ő a vadóc, a nagyszájú, lázadó, a "fiús" butch típus:) A nővérét kenyérre lehet kenni.. És imádja mindkettő az anyját. Az egyik rövidhajú, laza, vagány típus, a másik csajos, kedves, aranyos lányos.


Szerintem amúgy a pedofília nem olyan, mint a szexuálitás(nemhez való vonzódás), mert a gyerekek mindkét neműek lehetnek, sőt jelentősen több a hetero pedofil kapcsolat), hanem egy születés után kialakult valami, amiről te is írsz, mint a fétisek. Csak sokkal súlyosabban, ugyanis nem csak vonzódást érint, a sok beteg ember képes szerelembe esni gyerekek iránt. Egy fetisiszta nem lesz szerelmes egy lábba.


Szerintem a pedofilok megrekedtek valami személyiségfejlődési szinten és újra akarják élni azt, ahogy azok, akik pl tinikhez vonzódnak felnőtt létükre. Mondjuk ott megáll a tudományom, hogy a gerontofilok hogy rekedhettek meg idős szinten, ha sosem voltak idősek, és valahogy ezeket kollektívan kellene nézni, mert az alap az, hogy a korban van csak eltérés náluk.

2021. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
0%

75

Nem olyan egyszerű ez. Az nem úgy van, hogy "a lányokat molesztálják, a fiukat nem". A lányok beszélnek, ennyi.

Ott is volt a cikkekben a pedofilok egymásnak adott tanácsaiban többek között az áldozatválasztásnál, hogy milyen korban milyen nem, stb.

2021. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
64%

"A lányok beszélnek, ennyi."

Jézusom, kérlek ne írj semmit, egyszerűen nevetségessé teszed magad :D

2021. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%

76, nem volt kérdés, hogy a fiúkat IS molesztálják, de az elméleted a lányos molesztálós leszbikussáválást nem magyarázza. Szerintem nem molesztált annyi leszbikus pedofil kislányt, amennyi leszbikus nő van a földön. Egyszerűen ha az arányokat nézed(mert a lányok ugye szerinted beszélnek!), miért nem beszélnek arról, hogy anyám, vagy a nagynéni molesztált? Ehhez képest biszexből és leszbiből dunát lehet rekeszteni!


Szerintem a női férfi pedofilok aránya kb 10-90, alig akad női pedofil, és a molesztált lányok-fiúk aránya 70-30 körül van. Egyébként szívesen olvasnék anya molesztálta a gyerekét cikket, mert az a pár női pedofil, aki van, szerintem az is kisfiúkra van ráállva, ugye a tanárnénik a kisfiúkkal..


Ami megjelenik a médiában nyilván csak a felszín, de az arányokról azért elég beszédes.

2021. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

78

Nem elég felszínesen, csak az első LÁTHATÓ(nak vélt) szinten nézni.

SŐT.

Szerintem, nem szükséges nőnek molesztálni ahhoz, hogy valaki a nők felé forduljon támogatásért/barátságért/másért. SŐT.

Egyáltalán molesztálni sem szükséges, más is történhet.

2021. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Mostmár akkor fogalmam sincs, miről beszéltél eddig.


Mintha azt mondtad volna, hogy a sok megrontott srácból lesz később homoszexuális, mert eltanulják tudat alatt azt, amit átéltek kiskorukban.


Most akkor nem így gondolod, vagy mi? Vagy ez csak férfiakra igaz szerinted? Egy hatalmas zagyvaság kavarog a fejedben, ha szerinted nem kell pedofília ehhez, akkor minek keverted ide???többkérdőjel

2021. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!