Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt anya a...

Miért csinálja ezt anya a tesómmal? Helyénvaló?

Figyelt kérdés

14 éves a tesóm, én 16 vagyok.

Folyton erőlteti, hogy legyen barátnője. Most a nyralások folyamán, de egész nyáron, ha a közelbe jött egy fiatal, szép, csinos lány, folyton kérte, hogy menjen oda hozzá és hívja el randira. A tesóm már többször mondta, hogy utálja a lányokat, nem kér még belőlük, nagyon, de nagyon korai, ő még nem tini, ő kisgyerek még stb.

Anya azt mondja, hogy ő csak nem szeretné, ha magányos és szomorú lenne, meg ha olyan lenne, mint a neten irkáló csalódott tini fiúk, akik semmit nem is tesznek azért, hogy legyen párjuk.



2021. jún. 27. 22:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
De, nincs annyira magával megelégedve szerintem, bár nem mutatja ki szóval nem biztos.
2021. jún. 27. 23:17
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem helyénvaló.

Anyád gázosan viselkedik és nem értem miért csinálja ezt.

Engem nagyon idegesítene a tesód helyében.

2021. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%
hagyjátok már szerencsétlen gyereket nyugton. nekem se kellett 14 éves lányként egy 14 éves kisfiú, mert ebben a korban még azok, kisfiúk! komolytalanok, mindenen röhögcsélnek, félénkek.
2021. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nekem volt barátnőm 14 évesen és ő is annyi volt és nem voltam félénk. De nem anyu nyggatására.
2021. jún. 27. 23:28
 25/42 A kérdező kommentje:
Nyaggatására
2021. jún. 27. 23:28
 26/42 anonim ***** válasza:
54%

#23 nem mind. Nyilván felnőtt szemmel viccesek és "gyerekesek" a csajozásaik stb. De pont, hogy nem kisfiúknak gondolják magukat, hanem azt hiszik felnőttek.

Ez biológia. Az agy érésének egy folyamata. Ha valaki 14 évesen ennyire elzárkózik, az lelki eredetű. Lehet, hogy pont az anyja forszírozása miatt, de nem normális az biztos.

2021. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
75%
lehet ma már más, én másfél évtizede voltam 14, akkroiban alig volt valamelyik korombeli fiúnak barátnője. ami számomra érthető volt, mivel én se ezután a korosztály után mentem
2021. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez meg tök korai, marmint van aki hamar kezdi, nalunk is voltak akik megprobaltak jarni. de nem tartott soka. Es sokan egyaltalan nem is probalkoztak . Biztos tetszik neki valaki, de még csak platoi, orul ha par szot tud beszelni lanyokkal nem hogy majd sulvefove.. Es biztos nem anyam elott mennek oda barmilyen csajhoz hogy esetleg vegignezze ahogy lekoptatnak..
2021. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
41%

Én 20 éve voltam 14, de már 8.-ban ment a "pasizás, csajozás".

Általában nem szexuális, inkább randik, csók, kis tipitapi. Még a félénkek is "álmodoztak" . Na meg voltak a plátói szerelmek. A sztárok iránti rajongás stb.


Nem emlékszem, hogy bármelyik ismerősöm is azt mondta volna, hogy még gyerek vagyok.

2021. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Ő egyszerűen nem akar a lányokról beszélni és mindig ilyenek mond,hogy
2021. jún. 27. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!