Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt anya a...

Miért csinálja ezt anya a tesómmal? Helyénvaló?

Figyelt kérdés

14 éves a tesóm, én 16 vagyok.

Folyton erőlteti, hogy legyen barátnője. Most a nyralások folyamán, de egész nyáron, ha a közelbe jött egy fiatal, szép, csinos lány, folyton kérte, hogy menjen oda hozzá és hívja el randira. A tesóm már többször mondta, hogy utálja a lányokat, nem kér még belőlük, nagyon, de nagyon korai, ő még nem tini, ő kisgyerek még stb.

Anya azt mondja, hogy ő csak nem szeretné, ha magányos és szomorú lenne, meg ha olyan lenne, mint a neten irkáló csalódott tini fiúk, akik semmit nem is tesznek azért, hogy legyen párjuk.



2021. jún. 27. 22:38
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nem kellenek neki és hogy utálja őket meg, hogy nagyon korai neki még.
2021. jún. 27. 23:45
 32/42 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy csak veletek nem akar erről beszélni. Az is teljesen normális. Főleg, ha vannak barátai. Lehet, hogy ott bőven beszélnek a csajokról.
2021. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
18%
Utálja őket.... Ez biztos nem normális.
2021. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
én nem gondolnék feltétlenül semmi komoly bajra. lehet tényleg nem érdeklik őt se a lányok se a fiúk és aszexuális. lehet érdekli valamelyik oldal, de szégyenlős és nem akarja ezt pont a családjával megosztani. hagyjátok békén szerintem.
2021. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet tenni?
2021. jún. 28. 00:04
 36/42 anonim ***** válasza:
97%
Békén kell hagyni. 14 évesen engem sem érdekelt rohadtul a barátnő téma. És főleg nem anyám véleménye ez ügyben, nem velük óhajtottam volna ezeket megtárgyalni.
2021. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
97%
harmadszor írom le (plusz mások is), hogy HAGYJÁTOK ŐT BÉKÉN
2021. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
92%
Nagy az esélye, hogy csak szégyenli a témát. Sejtem, mert pont ilyen voltam én is, annyi különbséggel, hogy én azért nem mondtam, hogy utálom a lányokat.
2021. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
86%

De most komolyan az az első a kommentelőknél, hogy biztos meleg a fiú? Ti hülyék vagytok?

Ha engem vegzálna így az anyám 14 évesen, én is úgy reagálnék, hogy akkor inkább kolostorba vonulok bzmeg.

Hagyjatok békén szerencsétlent.

2021. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
szegény öcséd. mondd meg anyukádnak csendben félrehívva, hogy annyira ciki amit csinál, és így csak beégeti az öcsédet. lehet, hogy ayukád attól fél, hogy az öcséd meleg?
2021. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!