Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet azzal kezdeni ha...

Mit lehet azzal kezdeni ha egy rokon gyerek egy másik rokon gyereket utál és erre a gyerekemet is buzdítja?

Figyelt kérdés

Tehát állandóan fikázza a háta mögött, a gyerekem meg nagyon átérzi a helyzetét és beszáll a buliba. Az én gyerekem a fiatalabb, így nagyon felnéz erre a rokon gyerekre és sokat vannak együtt mostanában. Nem angyal az a gyerek (akit fikáznak), de nem értem miért van erre szükség mikor nem is nagyon találkoznak vele. Mikor meg hárman vannak elkezdődik a kiközősítős játék.


Már elmondtam a gyerekemnek mit gondolok erről, de újra és újra előjön ez a dolog.


2021. júl. 28. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel nem igazán tudsz mit csinálni, ha nagyobb lesz még fogja érteni
2021. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunknis most hasonló volt. A nagyobbik gyerekem a barátjával, a kisebbik gyerekem barátját szekálták. Az én fiam volt a felbújtó. Én nem hagytam, 2 hétig jártattam a szám, fenyegettem is, hogy nem találkozhat emiatt a barátjával stb. Végre abbahagyták.
2021. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező közbeavatkozni drasztikusan egy felnőttnek, ha zaklatásról van szó. Ne hagyd, hogy a gyereked zaklató legyen. Először beszélj neki erről szép szóval, aztán, ha nem látja be, nem hagyja abba, akkor büntetés.
2021. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!