Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális anyuka hány naponta...

Normális anyuka hány naponta szól a gyereknek, hogy fürödni meg? ( magától nem megy, kérésre is csak hosszabb vitával)

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 06:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Normálisan a gyerek úgy van nevelve, hogy naponta tisztálkodik és eszébe sem jut ezen vitatkozni, mivel igényli. Maximum azért érdemes szólni, hogy időben kezdjen neki a lefekvéshez készülődni.
2021. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Normális anyuka nem szól a gyereknek, hanem kicsi korától fogva arra neveli, hogy KELL minden nap fürodni/zuhanyozni. Ergo tisztálkodni.
2021. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi a normális nevelés ezen a téren? Kisebb korában naponta fürdés volt, de akkor ez nem a normális nevelés, mert ettől még nem igényli és nem is nagyon akar menni kérésre sem.

Meg én megyek magamtól, pedig a tesómról van szó, vele van állandó program ebből a nem fürdésből.

2021. aug. 9. 06:36
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Martin család? Mert akkor tök feleslegesen indítod megint a fórumot..

A húgod nem 100% és már rég bentlakásosban lenne a helye.

2021. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is Martin jutott eszembe.
2021. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
4, mert aztán Martin meg százas, mi?
2021. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
6# azt nem mondtam 😅
2021. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem megy, hiába nevelted úgy, kamaszkorban könyörgés van, én letojtam.

Kicsinek azzal tudtam fenyegetni, hogy ha nem jön fürödni akkor úgy fekszik le, egyből rohant.

Na kamaszkorban ez megváltozott, de pár év alatt rájött, hogy muszáj fürdeni.

2021. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is volt egy pá ilyen hónapja. Valami dacos dolog lehet, vagy lustaság, passz. Aztán jött az osztályba egy új kislány, akivel suli után is találkoznak. Azóta napjában 2x fürdik... :D Meg fog érni rá, nyugi.
2021. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem fürdeni, mert teljesen feleslegesnek éreztem és eltelt a drága időm az unalmas fürdéssel. Ezért 12 éves korom körül bementem, megtörülköztem szárazon, majd kijöttem. Aztán kinőttem. :) Nem kell aggódni. Csak szólj mindig neki, hogy büdös lesz, ha nem fürdik.
2021. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!