Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig szerveztél...

Hány éves korig szerveztél szülinapi partit a gyerekeidnek?

Figyelt kérdés
11 lesz a nagy, 9 a kicsi és mindkettő igenyelné, de én már tavaly is úgy érzékeltem, hogy a nagynál nem sok értelme van. Csak baromkodnak, a programokon elvétve vesznek részt, kezdenek szemtelenek lenni egyszóval kinőtték ag ilyen jellegű partit.

2021. aug. 18. 15:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nincs ezzel baj, ha azt igenylik, de eddigi tapasztalataim azt mutatták, (az említett két vendéggyereken kívül) a maradek 12-nek jó volt hogy volt program is, meg békében hagyott idő is.

Igazából csak tájékozódni próbáltam, hogy más 11 évesnél hogy működik ez.

2021. aug. 18. 21:04
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

"Valószínű azt fogom csinálni, hogy a két jómadarat nem hívom meg."


Mondjukmaz igencsak kellemetlen, ha te döntöd el, ki légyen meghívva, nem az ünnepelt....

2021. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nyilván a gyerekeimmel együtt hozok ilyen döntést, de értem hogy most divat azonnal "megfogni a lényeget" és névtelenül kötekedni..

Szerinted meg akarja hívni amikor alig akart odajönni felköszönteni? Azt kérdezte muszáj? Az ilyen nem batát?! Amíg a többiek szórakoztak, addig ők elbújtak itt-ott es beleordítottak azok fülébe, akik épp el voltak merülve a játékba, vagy akadályozták azt aki nyerésre áll. Notoriusan lökdösték a többit a medencébe, akkor is amikor már kérték, hogy ne csinálják. Hívja meg az, akinek 6 anyja van. Lehet engem kövezni, de ki az a marha aki ilyen eset után ismét meghívja.Természetesen én is arra ösztönzöm a kölyköm, hogy azokkal játszon és barátkozzon akik normálisabbnak bizonyulnak. Te arra bíztatod a kölyköd, hogy olyannal barátkozzon aki visszabeszél, udvariatlan és kötekedő? Én addig, amíg tudom ebben a kérdéskörben segíteni és meghallgat, addig súgok neki. Úgyis hamarosan eljön az igazi kamaszkor, amikor ilyesmibe nem szólhatok bele..

2021. aug. 19. 09:25
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, én kimondottan utáltam a lányom legjobb barátnőjét, mert egy egomanias kis hulye pitsa volt, aki rengetegszer megbántotta és megalázta a gyerekemet, de egyetlen egyszer nem jutott eszembe, hogy ne engedjem a gyerekemnek hogy vele barátkozzon. A barátait a személy maga választja, nem az anyja és nem, az anyjának nem kell szeretnie ezeket a barátokat.
2021. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyébiránt nekem gyerekem van és nem kölyköm, de ugye kinek mi az értelmi színvonala.
2021. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Más a nem engedem barátkozni, meg a nem hívjuk meg egy olyan partira, ahol 12 másik kedvét elrontja. Fiamnak szerencsére nem a legjobb barátjáról van szó, csak olyan kettőről akikekkel a suliban elvan. A különbség lényeges. A kölyköt pont azért írtam, hogy megcélozzam azt a csoportot akik kötekednek. Bejött.

Ne is folytassuk a vitát itt egyertelmű hogy nem értünk egyet.

Én úgy látom jónak, hogy egyeztetek a fiaimmal és tartom magam az eredeti tervhez. Csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést másnál hogy van ez, erre mindent kiforgattak amit leírtam.

Szerencsére el tudom endegni ezeket a dolgokat és ameddig (most figyelj) a kölykeimnek jó, amig értelmesen is le tudják magukat kötni, amig jelen van a hangos nevetés, ameddig a "maradjunk még egy kicsit-t" köszönnek el a gyerkőcök, addig szerintem jól csináljuk.

Ha lesz panasz , majd változtatok. Amúgy tegnap megkérdeztem a fiúkat, hogy idén, hogy szeretnék es együtt szeretnének szülinapozni.

Köszönöm a válaszokat! Részemről lezártam a csipkelödőknek való reakciót.

2021. aug. 19. 09:46
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korban menrek egyedül vidámparkba. Csak befizettem őket és értük mentem 4 óra múlva. 6-an voltak, jól sikerült
2021. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Én meg rosszul vagyok ezektől. A fiam egyszer volt ilyen bulin, elég tehetős szülők, ugrálóvár, bohóc, meg vagy 30 gyerek, tényleg nagyon jó volt. De tőlem ne várjon el ilyet senki! Nem fogok százezreket költeni, azért, hogy meghívjam az egész osztályt, akikkel amúgy meg nincs is igazán jóban. Én évekig próbáltam az elől kibújni, de tavaly már beadtam a derekam. Áthívta 3 barátját, és játszottak, meg kapott egy tortát, ennyi volt. Nem fogom kibérelni nekik a McDonaldost vagy a Kengurugoldot, mert most ez a divat.

Szülinapot ünnepelni akár felnőtt korban is lehet baráti társaságban.

2021. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18. Itt szó sincs ilyenről. Az ilyentől én is rosszul lennék..
2021. aug. 21. 23:18
 20/20 anonim ***** válasza:
30%
78
2021. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!