Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 14...

Mit szólnál ahhoz, ha a 14 éves lányod egy 19 éves lánnyal lenne együtt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

2021. szept. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
25%
Lánnyal?
2021. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
64%
Hány ilyen kérdés lesz még az oldalon?...
2021. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
47%
Megkérdeztem nem-e elírta
2021. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
81%
Nagynak tartanám a korkülönbséget. Ahhoz, hogy lányt választott nem sokat szólnék, kamaszkor része a kísérletezés. Nekem is voltak olyan barátnőm akik nyitottak a lányok felé is, egy maradt még náluk, kettő boldog családanya.
2021. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
78%
Örülnék neki, legalább nem kellene attól rettegnem hogy felcsinálják.
2021. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy leszbikus, nem zavarna mert elfogadom viszont a korkülönbség zavarna, mert nem értem hogy már felnőtt nőt mit vonz egy 14 éves lány? Igen 14 és attól hogy ez a korhatár még kicsi és a 19 felnőtt bárhogy is értelmezzük, de ez még annyival, "jobb" hogy nem kell aggódni hogy teherbe esik fiatalon..hisz nincs mitől. De azért rákérdeznék hogy biztos e abban hogy a lányok iránt érez valamit vagy nem csak egy fellángolás, hóbort de ha tényleg akkor nincs beleszólásom de a korkülönbség aggaszt kicsit. Attól hogy leszbikus nyilván nem tagadom ki, nem küldöm el a házból ahogy itt egyesek tennék főleg ilyen fiatalon nem. Viszont én a 19 évessel elbeszélgetnék hogy mégis mit hogy képzeli vagy miért nem a saját korosztályából választ valakit persze rosszindulat nélkül.
2021. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
85%
Volt nemrég egy hasonló kérdés, a válaszom ugyanaz: egy 19 éves felnőtt ne bukjon semmilyen 14 éves kisgyerekre. Teljesen más életszakaszban vannak, teljesen más fejlődési szinten.
2021. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
87%
Más életkorban nem tartanám soknak az öt évet, de itt egy általános iskolás kislányra mozdul rá egy felnőtt nő: ilyen kor bizony sok. Az nem zavarna hogy leszbikus a lányom, de gyerekkel ne kavarjon felnőtt.
2021. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
84%
#4 biszexuális emberek is léteznek
2021. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
69%
4-es vagyok. Tudom, hogy léteznek biszexuális emberek. Akiket írtam nyilván nem ez a kategória, azóta nem érdeklődnek a lányok iránt, az egészet csak kamaszos kíváncsiságnak nevezik így utólag. Ez pedig a természetes nemi érés része. Ahogy attól sem leszel rögtön leszbi vagy biszex, hogy megcsókolsz egy lányt, egy pasi sem lesz meleg mert mondjuk megnéz egy másik pasit. Ha több lesz mint puszta kíváncsiság, tapasztalt keresés ott kezdődik az ha az ember meleg, leszbi, biszex.
2021. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!