Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 14...

Mit szólnál ahhoz, ha a 14 éves lányod egy 19 éves lánnyal lenne együtt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

2021. szept. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok anya viszont 19 éves vagyok. Egyáltalán nem tudnék kikezdeni egy 14 évessel (hugom pont annyi). Szerintem ez elég beteg minden oldalról. Ha idősebbek lennének nem lenne sok az az 5 év, mert a barátom is 8 évvel idősebb és egyáltalán nem zavar senkit. Sőt jobb is.

Viszont, hogy ő már 14 évesen szexuális életet akar élni, mert valószínűleg azért akar egy nővel járni mert igénye van a szexre a csókra stb. Ami nekem már nem férne bele. (már ha anya lennék, húgomnak eszébe sincs ilyen se fiúval se lánnyal)

Honnan tudja az a lány 14 évesen, hogy leszbikus, mikor elméletileg se farokkal se sunával nem találkozott? Itt valahol a szülő is megbukott szerintem. Tudja, hogy nem a gólya hozza a babát, de még normális esetben ilyen irányzatnak nem kellene kialakulnia. Én is éreztem magam leszbikusnak, később biszexnek majd heteronak magam, de ez 15-17 éves korom között játszódott le amikor először csókolózgattam.

Én leülnék vele beszélgetni, hogy akkor még is hogy látja így a világot. Nincs avval baj, ha leszbi, mert legyen, de akkor tudjon érvelni.


Tudom, régi a kérdés. Érdekelne azóta mi lett a lánnyal már ha igaz a történet.

jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:
Nem igaz a történet. Csak általánosságban tettem fel a kérdést.
jan. 19. 17:40
 73/73 anonim ***** válasza:
Hát most kövezzetek meg, de én is úgy látom, hogy egy 19 éves még bőven gyerek. Papíron hiába nem. Nem tartom okénak, ha valaki már 14 évesen nemi életet él (most az mindegy, hogy milyen) szóval ez lenne az ok, amiért biztosan kiakadnék. De mivel sokat nem tudnék tenni ellene, még mindig jobban örülnék ennek, mintha egy 30/40-es pasi/nő csábítaná el.
ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!