Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak az én fiam ilyen?

Csak az én fiam ilyen?

Figyelt kérdés

Már nem tudom kit kéne tennem.Sehogy nem jó bárhogy póbálom. 14éves mult.Nem mutatja ki az érzéseit,mindig olyan mint akinek most ölték meg anyját apját.

Mindenre lusta, semmit sem csinál, bármit kérek, majd....

Kéne ruha cipő...

De vásárolni? El sem indulunk, már kérdi, de mikor érünk haza?Holnap azt se tudom mibe megy évnyitótra, mert nincs nadrágja. Vagyis van, amiben ballagott.Akartam venni neki egy sima fekete nadrágot, de itthon nem kaptunk.Elmenni meg,...

Mindig mindenért könyörögni, annyira unom már.Sokszor megbánt.

Ma már azt találtam neki mondani, hogy remélem olyan gyereked lesz mint te magad, és megtudod, hogy sokszor mit érzek.

(igaz most meg bűntudatom van miatta)

Tudom, kamasz... de ha most nem tudok rá hatni mi lesz vele?

Mit kéne tennem?Sokszor elhatározom, hogy nem is érdekel, de én nem ilyen vagyok.

Képtelenség vele beszél(get)ni.Egyszavas válaszai vannak.Mindent harapófogóval kell kihúzni belőle.

Teljesen az ellentéte a tesójának.

Mit tudnátok tanácsolni?


2010. aug. 31. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Az én bátyám is detto ilyen. A számítógép előtt ül egész nap, csak kajálni jár ki.

Ha zárkózott típus, akkor egy kisállat sokat tud segíteni, egy kutya, cica.

Ruhát vegyél neki te, nem kell ott lennie, ha nem jó a méret akkor tudsz majd cserélni. Egy idő után ugyis megelégeli, amikor majd tetszeni akar a lányoknak és kiröhögik a suliba :D

2010. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2010. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kinővi:D
2010. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14.5 éves most megy 9-be.
2010. aug. 31. 20:00
 5/8 anonim válasza:

hát a leírtak alapján enyhén depressziós:S

van elég haverja? esetleg otthon van valami ami miatt kevesebbnek érzi magát másoknál?

az én testvéremmel is hasonló gondok voltak csak sokkal súlyosabban

2010. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanilyen voltam annak idején. Rengeteg türelem és kitartás kellett hozzám :-) De amikor új osztályba kerültem, kezdtem jobban érezni magam a saját bőrömben és elmúlt ez az állapot.

34L

2010. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedek, hogy ez az új suli némiképp kizökkenti őt.

Tavaly sok rossz történzt velünk, no de azért mindent nem lehet erre fogni..

Én próbálok türelmes lenni, sokszor nem megy.Nagyon nagy az elutasítása.Ha mindent leírnék, akkor írhatnám reggelig..

2010. szept. 1. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Majdnem minden kamasz ilyen, mert érzik, hogy már majdnem felnőttek, így ők is új ruhákat akarnak, arra koncentrálnak amire ők akarnak, és már nem nagyon lehet befolyásolni őket.


Én és a férjem megegyeztünk, hogy hagyjuk hogy azt tegye amit szeretne, csak azt akarjuk tőle, hogy jól tanuljon és sokat sportoljon. Eddig bevált, nem annyira szemtelen velünk. Viszont ő is nagyon visszafogott, alig mondd el valamit, az érzéseit alig mutatja ki. De majd kinövik ezt is. :)

2010. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!