Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom elmondta hogy barátja...

A lányom elmondta hogy barátja van , de én ezt nagyon korainak tartom és nagyon féltem. Veszekedni nem akarok de mégis az lesz belőle. Ti mit tennètek?

Figyelt kérdés

Szerintem 16 éves kortól normális, és kicsit kiakadtam bár ezt nem mutattam ki. A lányom 14 éves, a fiu 17

Egy gimibe járnak, a lányom szeptemberbe lett 9.-es. Sajnos nem mondta el hamarabb így nem tudom meddig jutottak

Ti engednétek ezt? Tanácstalan vagyok és féltem a lányomat



2021. szept. 17. 12:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha 14 évesen nem világosítottad fel, van okod félni... Volt egy évfolyamtársam, 14 évesen szült, mert azt hitték, eleinte nem lehet terhes a lány, mert túl fiatal.

Júniusban műtöttek, a szobatárs egy 15 éves lány volt, 32. Hétre szült. Őt sem világosították fel, otthon sosem beszéltek ilyesmiről, ó meg nem foglalkozott vele, "ez a fiúk dolga"... Hát nem jött ve, a srác nem "vigyázott".

2021. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen szerintem is korai még a szex, de a felvilágosítás egyáltalán nem, már kisgyerek kortól elkellett volna kezdeni a korának megfelelően. Sajnos elég sokat "tanul" egy kamasz a netről, barátoktól, kitudja milyen téves információkat szedett már össze, úgyhogy minél előbb kezd el felvilágosítani. Nem csak a szex technikai oldáról, hanem a lelki oldaláról is érdemes lenne beszélni vele, csak akkor szexeljen, ha tényleg úgy érzi, hogy készen áll rá, ha vannak benne gátlások, inkább várjon, mert gátlások nélkül a szex is jobb, meg fontos, hogy ne azért feküdjön le a fiúval, mert a fiú erőlteti meg megfenyegeti, hogy ha nem fekszik le vele, akkor elhagyja, stb. És legyen nála mindig óvszer.
2021. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!