Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányotokat meddig...

15 éves lányotokat meddig engeditek el?

Figyelt kérdés

4-5-ös tanuló vagyok.Eggyáltalán nem járok bulizni,csavarogni stb.

Ma hívott egy fiú, hogy menjünk sétálni,moziba.

Erre nem engednek el:(

Pedig annyira szertnék menni:(


2010. aug. 31. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha általában nincs gond veled, akkor igazán elengedhetnének. Persze nem az éjszakai előadásra. Én annak idején 8-9-re jártam haza. Bár én sem voltam csavargós, de ha mentem, akkor időben mindig otthon voltam.
2010. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van egy 15L barátnőm és szinte sehova sem engedik el nem tudom, miért.

Engem mindig elengedtek, csak annyit kellett mondanom, hogy kivel, hova és meddig.

Egy mozi+séta nem a világ vége! Addig győzködd őket, amíg nem engednek el, ha meg nem, akkor találkozzatok suli után.

17L

de azért ne hazudj olyan sokat, mert ugyis kiderül és nem bíznak majd meg benned. Finoman avasd be őket

hogy képzeld anya van ez a srác... beszélgetni szoktunk msn-en, amikor jöttem haza suliből meg összefutottunk. Mutasd meg neki a képét és akkor majd tök happy lesz.

2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is mindíg időben otthon vagyok csak szerintem az zavarja őket egy kicsit, hogy ezzel a fiúval már elég komoly a kapcsolatunk és, hogy a stílusa kicsit "érdekes"
2010. aug. 31. 15:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom:D
2010. aug. 31. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Telán mert holnap évnyitó? De mindjárt itt a hétvége.
2010. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem éjfélig engdedtek,most 16 évesen már 1-ig
2010. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát...nemtudom.Engem elengednek akármeddig ha nincs suli,és mondjuk bulivan.Szóval 20-án volt egy háromnapos fesztivál itt,akkor annyi volt,hogy délután elmentem,mondtam anyumnak,hogy majd éjjel jövök szóval reggel találkozunk,jóéjszakát XD

Amikor sulivan akkor megkell tanulnom mindent,rendbekell legyen a szobám,házimunka,ha minden kész akkor elmehetek addig ameddig akarok.De hétköznap és vasárnap nincs buli.Szóval nekem anyum engedékeny.De tudja,hogy ha bajba kerülök akkor kitudom magam húzni.:D

14/L

2010. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem 14 évesen (lány) 8 vagy 9 ig, kivételesen 11-ig, de nagyon komolyan veszik, 5 percért már megvernek nadrágszíjjal.
2010. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: pfú az baj:S akkor te nem igazán szoktál késni..:P

Amúgy én még csak 13 vagyok. De 9 szoktam kinn lenni. Nem központon hanem utcában a haverokkal....Ált. 9 kor van vacsi és akkorra hazaérek..De amíg kissebb voltam 10 , fél 11 ig is kint voltunk a barátokkal , de akkor az utcakban:P És beszélgettünk vagy valami. Télen is 9- de télen este csak szabadkorizásra járok..haverokkal..

Vagy : Iskolabuli- akkor 9, fél 10 ig.. olyankor indulunk 1-2haverral haza.

Nyáron :(amig nincs vege a sulinak) - 10 ig szoktunk pár haverral maradni iskolabuliban

13/L

2010. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyébként otthonülős típus vagyok, de ha van egy jó koncert, hajnali 2-kor érek haza általában, de mindig ismerősökkel maradok kint.

15/L

2010. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!