Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kell évnyitóra ünneplő ruha?

Kell évnyitóra ünneplő ruha?

Figyelt kérdés
Kiment a fejemből. Ha jobban megfontolom, akko nem is értem hogy minek kéne, hisz nem is ünneplünk semmit sem. De azért kiváncsi lennék, hogy 10-13.-asok húznak-e valami ünneplőt vagy fekete-fehérben megy-e, vagy csak hétköznapiba?
2010. aug. 31. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A sulidtól függ. Ha gimnázium, akkor sztem mindenképp kell, a többit meg iskola válogatja, hogy mennyire szigorúan veszik a dolgokat.
2010. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobban fekete-fehérben, a kissebbek új ruhában mennek, ez vagy farmer, vagy tréning vagy ki mit kapott:)

Nem tudom nálatok ez,hogy van?

2010. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Iskolától függ.

A környékünkön minden iskolában fekete nadrág/szoknya és fehér blúz/ing kell.

A középiskolákban pedig kötelező a matrózblúz.

15/L

2010. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

18L vagyok nálunk farmer fehár felső vagy ing a divat és senki sem nézi. Nem tom mit ünneplünk amúgy

2010. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha intelligens vagy, akkor felveszed. én mindig fekete szoknyát meg fehér blúzt veszek, esetleg a nyakkendőt nem mindig veszem fel, néha elfelejtem :D:D

egyébként nem azért veszel fel ünneplőt, mert ünnepelsz, hanem mert így illik, egymás iránti tiszteletadás, egy szokás stb.

karácsonykor se veszel fel szabadidő ruhát azért... ;) 17/L

2010. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!