Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra Elegáns fekete ruha...

Évnyitóra Elegáns fekete ruha fehér magassarkú?

Figyelt kérdés
Tudom korai a kérdés de már szeretném összerakni az évnyitóra felvett ruhámat. Az osztályfőnőköm azt mnodta nem köttelező fekete szoknya fehér blúz. ezért gondoltam hogy egy fekete térdig érő elegáns ruha fehér magassarkú cipővel. Milyen sminket tegyek fel hozzá, milyen kiegészítőt tegyek fel úgy hogy szolíd maradjak. ha hűvösebb van akkor egy elegáns fehér kardigánt veszek fel hozzá
2010. aug. 11. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
valami fekete vagy fehér elegánsabb táska, ne valami bulizós feltünőset. ékszer az lehet arany, ezüst de bizsu is. csak ne mindenféle élénk színű ékszerek. valami egyszerű nyaklánc, kicsi bedugható fülbevaló. de ilyen szinek és ruha mellé én talán ezüst vagy ezüstözött ékszert raknék magamra.
2010. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. aug. 11. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Fekete ruhához ne vegyél fehér cipőt. Ez eléggé a zokni-szandál színvonal.

Eseleg ha ilyen elegáns vékony öv van rajta:

[link]

De még így is necces.

2010. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Suliba kötelező a fehér cipő a csajoknak! :S
2010. aug. 11. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fehér a táskád és mondjuk fehér kis gyöngy fülbevalód és láncod van szerintem okés a cipő!

[link] ilyesmire gondoltam és fülbevalós is ilyen legyen

2010. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Táska lehetne ilyen [link] Küldhetnél képet a cipőről és a ruháról.
2010. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld úgy hogy felveszed a fekete ruhát, és hogy ne üssön el annyira a fehér cipő tegyél a derekadra egy övet (tudod olyat ami elég vastag és ilyen gumis anyagból van ilyesmi: [link] Vagy amit már előttem is írtak: fehér táska, de lehet a 2őt együtt is :D
2011. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!