Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon rossz hatással vannak...

Nagyon rossz hatással vannak a fiamra az új barátai, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 14 éves fiam most kezdte a középiskolát, egy teljesen új suliban, és eddig nagyon rossz hatást gyakorolnak rá az osztálytársai. Màr nyáron is találkozgattak, de mostanra már ott tartunk, hogy a fiam néha részegen, néha cigifüstösen jön haza, mikor hogy. Ráadásul mikor benéztem a fiam "raktárába" (az ágyneműtartójába), akkor a szokásos zsepik mellett használt óvszert is találtam. Próbáltam vele beszélni, de kiabál velem, vagy nem hajlandó beszélni, és folyton elzárkózik előlem. Eddig színötös mintakamasz volt, mit tegyek most?

2021. szept. 30. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez most ilyen korszak lesz. Én 25 vagyok, szóval nincs kamasz gyerekem, de jól emlékszem, hogy nálunk is 14-15 évesen indultak ezek a dolgok, pedig nem valami lecsúszott helyre jártunk, hanem egy átlag budai gimibe. Ez egy ilyen korszak, mindenhol találna hasonló baráti kört.

Nyilván beszélje vele, legyen büntetés ha részegen vagy cigisen megy haza, de valamilyen szinten szerintem ez normális. Örülj neki, hogy használt óvszert, én azt vennék is neki, ha már szexelt, akkor nem fog leállni, legalább akkor védekezzen.

2021. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Ertem es sajnalom az aggodalmad. Van baratnoje akit ismersz? Ha tenyleg szexelt legalabb vedekezett, szerintem korai de egy fiunal kevesbe addognek a szex miatt mint egy lanynal
2021. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
nekem volt óvszerem még mielptt bérkivel szexeltem volna, ugyanis nem rt ha az ember nem az első alkalommal a lány előtt bénázik az üvszerrel, plusz ha hozzászoksz, nem konyulsz le amikor felteszed. egy baja van, hogy a napi szintű maszturbáláshoz dárga. szóval a hazsnált óvszer nem jelent semmit. ellenben kidobni nem értana, mert pár nap alatt irtó büdös tud lenni. a tanulás hogy megy? az ivás egy doog, megtiltani úgy sem fogod neki tudni, de legalább tartson mértéket. a cigi már problémásabb, ha szerencséd van nem ő dohényzott, eltiltani megint nem fogod tudni tőle, mert akkor titokban fog cigizni, legjobb lenne ha sosem szokna rá (letenni baromi nehéz). ti egyébként dohányztok, isztok? egyszerűen beszélgess vele. ne nyaggasd, en kiabálj vele, higgadtan mond el, hogy szerinted hol látod a problémákat és higgadtan halgasd meg mit mond. ha eddig mintakamasz volt, akkor jó a kapcsoltotok és hallgatni is fog rád, ha nem vagy erőszakos. A büntetésnek, tiltásnak és sok értelmét nem ltom szerete közeg kell, egy meleg kuckó, ahová mindig haza lehet szaladni a sokszor ijesztő külvilág elől. Ő most fedezi ezt fel, illetve a saját személyiségét.
2021. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

elnézést az elgépelésekért, végig kellet volna olvasnom elküldés előtt

#13 voltam

2021. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

#8 aztán majd a szeretetotthonban elgondolkodhatsz mit rontottál el.

a gyereked nem egy tárgy, vagy egy haszonállat

2021. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
#10 hát én meg em mondanám neki hogy használt óvszert találtam. otthagynám. majd ő kidobja
2021. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kamuszaga van a kérdésnek
2021. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!