Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetek terhes? 16L

Lehetek terhes? 16L

Figyelt kérdés
nagyjából 7 hete vesztettem el a szüzességem a volt barátommal, akivel nagyjából 5hete szakítottunk. mivel nem volt betervezve az "akicó", nem védekeztünk, de mivel nem védekeztünk nem hagytam h sokáig elmerüljön a dolog, tehát nem ment el! azonban a mostanában úgy érzem változik a testem, hányingerem van csak úgy random, felpuffadtam, émelygek, van egy barnás árnyalat a hasamnál alul. pco gyanúm és inzulinrezisztenciám van, így én azt hittem nem is lehetek terhes, de nagyon úgy látom hogy igen. senki se tud róla, és már nagyon bánom az egészet. csináltam 2 hete egy terhességi gyors tesztet ami negatív lett, de félek, hogy csak a teszt volt hibás. menstruációm a betegségek miatt eleve kaotikus, szóval arra se tudok hagyatkozni.nem tudok normálisan aludni és ott vagyok hogy sírógörcsöt kapok

2021. okt. 3. 05:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen, lehetsz, az előváladéktól is lehetsz, azt remélem tudod....


Bár ha 16 évesen ennyi eszed van...🤔

2021. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!