Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves lányok kozmetikushoz...

11 éves lányok kozmetikushoz járnak szemöldök gyantázásra és festésre, engedjem az enyémet is?

Figyelt kérdés

Lányom 5.-es, 11 éves volt múlt hónapban. Legalább 5 lány jár, 3 hetente kozmetikushoz szemöldök gyantázásra és festésre. Ő is szeretne menni.

Én is járok 3 havonta. Múltkor kérdeztem a kozmetikust, ő azt mondta, hogy 13 éves kortól szoktak hozzá járni.

Mi tévő legyek?


2021. okt. 5. 09:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ertesz a szemoldok szedeshez inkabb csinalja kozmetikus.

Nem emlekszem mikor volt eloszor kiszedve nekem, talan 12 evesen. Mivel sotet es eros szorrel aldott meg az elet, szerencsere a szuleim nem tiltottak ezeket igy nem tudtak csufolni osszenott szemoldok miatt, de volt a suliban aki ennek az aldozata lett. Es amugy sem tul esztetikus. Tetszik vagy sem a mai lanyok korabban kerulnek a pubertas korba.

2021. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, legközelebb jön velem, szemöldök szedésre.
2021. okt. 6. 17:29
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

En 12 eves koromtol jarok, de eloszor csak a pattanasaimat nyomkodta, eloszor 13, majdnem 14 evesen volt gyantazva a szemoldokom, a labammal es a honaljammal egyutt.

Mivel nem latom a lanyodat, h kene-e neki, ezert azt mondom, h ha te ugy latod, h igen, akkor engedd!

Mondjuk en csak 2 havonta jarok.

2021. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
44%
szerintem ne engedd mert még túl fiatal hozzá egy 11 éves kislánynak még felesleges az ilyesmi.
2021. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szemöldöktől függ, ha sűrű, sötét, inkább a kozmetikus szedje ki minthogy ő rontsa el otthon. Arckezelésre is mehettek szerintem, a helyen bőrápolást nem lehet túl korán elkezdeni, főleg ha beindulnak a hormonok, zsírosodás, pattanások. Szőrtelenítés dettó, emlékszem 13 évesen körbecsúfoltak a fiúk mert szőrös volt a hónaljam.

Aki szerint meg a pattanás csak étrend kérdése magyarázza már el miért van az hogy nem is emlékszem mikor ettem utoljára normális kaját, cukros péksütik, gyorskaja, zsírban tocsogó hamburgereken és KFC-n élek lassan, most is épp sütit reggelizek és NULLA pattanásom van, tiniként is 1-2 kijött hasonlóan kriminális étrend mellett, és ennyi, csak nem azért mert nagyban genetika is?

2021. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!