Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerek Krúbit hallgat, mit...

A gyerek Krúbit hallgat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves, a bolond haverjaival rendszeresen Krúbit üvöltet az utcán, szerinte vicces és menő az a sok perverz, trágár szöveg. Mikor, megpróbáltam vele beszélni, kiröhögött. Apai pofon nem csattant még el, de ez már kezd sok lenni.

Ezt a baromot példaképnek tekinti, és az egyik osztálytársával most akarnak egy RAP számot írni a szomszéd 12 éves kislány megerőszakolásáról, és ezzel nagyzol is facebookon. Már valami kezdetleges verziót csináltak, de törölte mindenhonnan.


Mit tegyek? (Az anyja lesz*rja, de szerintem ez akkor is gáz)



2021. okt. 20. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Azzal nincs gond, ha Krúbit hallgat.

Azzal van gond, ha zeneszámot szeretne írni egy 12 (!!!) éves lány megerőszakolásáról, pláne, ha emögött valós vágyak is vannak

2021. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Az elsővel értek egyet!!


Tök mindegy milyen zenét hallgat, én is hallgattam durva dolgokat.


De a második része a dolognak a szomszéd lányról az már atyai pofon és egyéb kategória nálam. Bár lehet még elég elvinni pszichológushoz és kųrvára üvöltve leordítani az ő és a kis barátja fejét mert ilyet csinálnak. Nagyon felbosszantott ez a kérdés, elnézést.

2021. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az lesz, ma este lesz egy mélyebb beszélgetésünk. Sajnos túl sok túlórám volt mostanában, általában este 8kor estem haza, a feleségem szintúgy.


Jön itt azzal, hogy nézzem meg, miket rak ki magáról instára a kiscsaj, meg csomó 15 éves haverjának van 12-13 éves barátnője.



(áldom az Istent, hogy nem most vagyok gyerek!)

2021. okt. 20. 13:42
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Az nem mentség, hogy mit rak ki a kislány.


Sürgősen lépjetek, amíg nem késő. És sürgősen pszichológus!

2021. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

#3

Az, hogy miket tesz ki magáról a kiscsaj, nem jogosíthatja fel arra, hogy bűncselekményt kövessen el (senki ne jöjjön azzal, hogy jogilag 12 év a beleegyezési korhatár, ha a másik fél 18 alatti, ami ugyan igaz, de ha erőszakról van szó, akkor már mindjárt más a leányzó fekvése), és az, hogy a vele egykorú barátainak 12-13 éves barátnői vannak, az azért nem gond, mert ők elsősorban SZERELEMBŐL vannak együtt, nem a testi örömök miatt. És az érzés kölcsönös. Legalábbis remélem. Mondjuk én sem vagyok sokkal idősebb, de 15 évesen megerőszakolásnak még csak a gondolata sem fordult meg a fejemben. Pláne nem egy 12 (!!!) éves kiscsajt.

2021. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősen beszélj vele
2021. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem Krúbi miatt akar a gyereked megerőszakolni egy lányt, azt azért remélem tudod. Mikor mi ennyi idősek voltunk Flour G*cigranátját hallgattuk meg Mr.Bustát, ahogy rengeteg fiatal, de nem lett belőlünk nőgyűlőlő rapper ettől. Az írás stilusod alapján nekem amúgy se egy féltő apuka jön le..
2021. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Rákerestem erre a Krúbira YouTube-on.


Annyira még nem durva, de néha kicsit egy lére megy a zenéje, de még nincs baj.

A rap írással sincs baj.

A rap témájával már inkább.



Egy 15 éves meg már tisztában kéne legyen, hogy mi a különbség aközött, hogy a haverjainak barátnője van, meg az erőszakolás között. Mert itt alapvetően nem azzal a 3 év korkülönbséggel van a baj.

2021. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

A beszélgetés jó ötlet első körben.


Suliban nincs vele gond?


Érdemes lenne programokat szervezni vele, amennyire engedi a munkád (esetleg amennyire lehet, kevesebbet túlórázni).


Valamilyen edzés vagy szakkör nem érdekelné, ahol kicsit megvalósíthatja önmagát?

2021. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

#9 vagyok, a szomszéd kislány szülei tudnak erről? Ha igen, én a helyedben az ügyvéden is elgondolkodnék. Illetve mondd el a fiadnak, hogy a nemi erőszak bűncselekmény,

de igazából egy ilyen rap számnak is lehetnek jogi következményei (polgári jogi vagy rátok szállhat a gyámügy).

2021. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!