Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz fiam szeret hallgatni...

A kamasz fiam szeret hallgatni kpop-ot, és hasonlítani akar a kpop idol-okra. Ebből lehet valami probléma? Engedjem neki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nincs normális kamasz. Ez a korszak sajátja. Arra ügyelj, hogy maradandó testi károsodása ne legyen. Az agya majd helyrebillen idővel, ahogy mindannyiunknak. Azt sürgetni nem lehet. Fotózd sokat, hogy 20 felett legyen mivel szivatni :P
2021. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Milyen probléma lenne???

Én a legnagyobb problémát abban látom, hogy ilyen hülye anyja van...

2021. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Tiltsd meg neki nyugodtan, hogy önmaga legyen, de aztán ne csodálkozz, ha első adandó alkalommal lelép tőletek. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valakinek a koreaiak vagy a japánok a példaképei. Ezerszer szorgalmasabb, rendszeretőbb, okosabb népek, mint a magyar.
2021. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
És ezzel mi baj van az égvilágon?!
2021. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Én anno Tokio Hotel fan voltam. Hálistennek kinőttem, ez csak kamaszkori rajongás. Elmúlik. Ha nem, akkor sincs semmi baj belőle.
2021. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Mi baja lenne? Miért ne engednéd? (Azt nem igazán tudom elképzelni hogy hogyan akarnád tiltani neki, kimosod a hajából a festéket pl vagy hogy??)
2021. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor úgy érdekelne hogy egyrészt benned milyen problémák merültek fel amitől megszületett ez a kérdés, másrészt hogy hogy tervezed megtiltani a kamasz fiadnak hogy bizonyos stílusú zenéket hallgasson.
2021. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel nincs bajom csak attól félek, hogy majd emiatt bántani fogják az osztálytársai.
2021. nov. 1. 15:00
 9/33 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni, 17 éves
2021. nov. 1. 15:01
 10/33 anonim ***** válasza:
5%

9

Az mondjuk elég gáz, hogy 17 évesen itt tart agyilag. Ez olyan 12-15 éves korig oké, utána azért ki szokták nőni. Persze most egyre jobban kitolódnak a dolgok.

2021. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!