Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 évesen minden gyerek...

11 évesen minden gyerek felvesz általa menőnek gondolt viselkedéseket?

Figyelt kérdés

Pl. suttyósan beszél, hülyén, erőlködve vihog, szókincse is érdekes... mi a családja nem szoktunk így viselkedni.


Ez meddig tart vajon?


2021. nov. 1. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, de sok gyerek igen
2021. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen kérdések feltevői nem voltak gyerekek? Nem voltak osztálytársaik?
2021. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik,de sokan igen.
2021. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én fiam fura, itthon nem így viselkedik, tudja, hogy kb. megállna a kezemben a kanál. De láttam, hogy haverokkal igen. Ő oda szorítkozik az ilyen hülyeségekkel. Remélem gyorsan kinövi. Szeretjük itthon az intelligenciát és van az a szint, ami alá nem megyünk. Ezért is nem hozott haza pl. káromkodást, annak is meg volt a maga "időszaka" a suliban, és mégsem jött haza egy szó sem. Nyilván, ismerte, haverok között használta is, talán, de hiszem, hogy adunk egy olyan alapot, hogy amikor löttyen a feje és rájön, hogy nem a haverok az egész világ, akkor arra az otthoni alapra majd építhet. Én is voltam ilyen, azt hittem, hogy csak akkor fogadnak be, ha alkalmazkodom. Aztán elmúlt és amikor önmagam mertem már dönteni a kimaradás félelme nélkül, akkor erősebb volt a hozott, tanult minta, mint a sok idióta körülöttem.
2021. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is tiszta idióta. :) Néha nagyon zsibbasztó, főleg, hogy az apja partner ebben, és együtt tolják a hülyeséget. Most már nem problémázom rajta, ha nagyon unom, otthagyom őket, szórakoztassák egymást.
2021. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es sajnos ez nem igaz. Egy bizonyos kortól a kortárs közösség fontosabb lesz, mint a szülők, ezért nekik akar majd megfelelni, és nem neked. Tehát ha olyan közösségbe keveredik, akkor igen, felvesz nagyon rossz szokásokat.

A fiam 11 éves, nagyon-nagyon rossz az osztályközösség. 5 fiú van az egész osztályban, és ebből 3 igazi gyökér. Eleinte próbált igazodni hozzájuk, és mindenféle idióta dolgukat elkezdte majmolni, de most már szerencsére rájött, hogy nem akar közéjük tartozni. Ezért már szerencsére leállt ezekkel. De voltaképp nagyon sajnálom, hogy nincs itt barátja. Egy kisfiú van,akivel még egész jól elvannak, de ő meg valahogy "túl jófiú".

2021. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, utolag visszanezve a videokat eg a pofam hogy affektaltam meg dobaltam magam, utanozva a nickelodeonos meg disneys sorozatokat, de mindenki ki fogja noni. az mas kerdes hogy van aki ennek ellenre fellnottkent valami mas hulyeseget vesz fel.

20L

2021. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kinövi. kicsit érettebb lesz, átkerül másik suliba, közösségbe, ahol nem ez a divat, és nem fogja csinálni.
2021. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A neveletlenek.
2021. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es ez baromság. Szerintem a neveletlen alatt a "nem elnyomottra" gondolhatsz.


Elvileg egy ember életében legalább két dackorszak van, erre emlékszem pszichó óráról. Valószínűleg ez is az egyik, de ezt most csak saccra írom, mert nem emlékszem a pontos életkor szakaszokra.


Az is lehet, hogy látott valakit a tévében, vagy az okostelefonon, akit utánozni próbál. Vagy teljesen más jellegű, valami feszültséget próbál oldani ezzel, esetleg szeretne szociálisabb lenni, mert nem figyelnek rá eleget.


Beszélgetni kellene vele, ha észreveszed, hogy az alaptermészetéhez képest teljesen máshogy viselkedik, de egy pszichológushoz is érdemes lehet elvinni és ott már szakmailag is hiteles ellátásban tud részesülni.

2021. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!