Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. -osok! Várjátok a gimit?...

8. -osok! Várjátok a gimit? Bírjátok ofőtöket?

Figyelt kérdés
nemeteket írjátok le!
2010. szept. 5. 20:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ja, és a mostani ofőm elmegy.
2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

nagyon várom:D

szerintem azért általánosítanak a szakközéppel kapcsolatban,mert oda kb.mindenkit felvesznek.vagyis nem is az.hanem aki nem tanul jól az általában oda megy.és én nem szidom/alacsonyítom,csak pl.pont ma beszéltem barátnőmmel aki azért akar szakközépbe menni,mert ott nem kell sokat tanulni és könnyen be lehet jutni[3-as tanuló.az is éppenhogy.:S].szerintem akkor is érdemes gimnáziumba menni és utána egyetemre is.én spec gyűlölök tanulni,de kifogom járni gimnáziumot és még egyetemre is fogok menni.:)

amúgy nagyon várom már gimit,mert találtam egy elég jó sulit ahol nagyon jó fej emberek vannak és a tanítás is elég színvonalas[átlagos.nem szeretem ezeket a puccos felkapott helyeket:D]:) am én is most lettem 8.-os:)

13/L

2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Aha.te.hollax? e-mailt?
2010. szept. 7. 20:07
 14/33 anonim ***** válasza:

Nemvárom.

Birom ofőmet.


Nagyon szeretem a mostani osztályomat, és tudom hogy két legjobb barátnőm ide fog járni iskolába ahol lakunk, én viszont másik városba szeretnék menni.

2010. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
énvárom =) vagyis csak akkor várom ha felvesznek abba asliba ahova menni szeretnék :):D
2010. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Várom, mert ott tiszta lappal kezdhetek, viszont félek is, mert az igaz, hogy mindenhol vannak olyan emberek, akikkel megegyezik az érdeklődési körünk, de nehezen barátkozom... O.O


13,5/L

2010. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nagyon várom!! :) Most a felvételiket várom inkább jobbn hogy hova vesznek fel stb...De a gimit is mert alig várom hogy elmehessek ebből az állatkertből -.-
2010. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
jah lány vagyok ...lemaradt :)
2010. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
én oszim is állatkert xD
2010. okt. 2. 19:26
 20/33 anonim ***** válasza:

nagyon várom:S:S:S

szarsuli

szar osztály

szar ofő :I:S

2010. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!