Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnál elvált...

Hogyan reagálnál elvált szülőként a lejjebb írtakra?

Figyelt kérdés

Két felsős gyereked van.

Velük élő szülőnek két autója van! 1 átlagos és egy újabb több milliós használt hitelre. A státusz és a beteges autómánia miatt. Ez kezeld tényként és fogadd el, hogy így van ha válaszolsz!

Gyakran azzal válaszolnak a gyerekek, ha kérdezek valamit, hogy "nincs anyának pénze"

Pl.: Miért használt csizmád van és miért nem vesztek olyan csizmát ami kényelmes?

A gyerek fogszabályozását is az elvált szülőként kénytelen vagy egyedül finanszírozni, mert fontos számodra az egészsége.


Ha válaszolsz, a kérdésre koncentrálj kérlek. Köszi! :)

Hogyan reagálnál?



2021. dec. 20. 07:14
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

#29!


Szerintem hagyd abba a találgatást mert nagyon szánalmas vagy tőle, hogy hülyeségeket hordasz össze!


A kérdése célja az volt, hogy olyan szintű építő és segítő válaszokat kapjak mint a 4. válaszoló! Persze én voltam a buta, hogy többet várok ettől a fórumtól.

2021. dec. 21. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!