Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek, hogy a 14 eves...

Engednetek, hogy a 14 eves lanyotoknal aludjon a baratja?

Figyelt kérdés

A lanyom azt kerte karacsonyra, hogy itt aludjon a parja, akivel mar egy eve egyutt van. Nem tudom, hogy megis mit mondjak, azt mondtam alszok ra meg egyet. Ha megengednem, akkor is csak ugy, hogyha kulon szobaban alszanak. Nagyon nehez helyzetben erzem magam. Ti hogyan allnatok hozza?


A fiut kedvelem, bizom is benne, de hat ki tudja. Sokszor atjon, mindig sokat beszel hozzam, mindig jokat beszelgetunk. Ezert vannak kettos erzeseim, de szerintem ez nagyon korai.



2021. dec. 27. 22:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, itt a szülők nagy része 40 évesen veszítette el a szüzességét, mindjárt házasodott és abból az egyetlen egy alkalomból (ami ma már csak egy fakuló emlék) meg is született a gyerek. Hajrá maradiság! Éljünk a múltban
2021. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
84%

A ló túloldalára azért nem kell átesni, #12.

Külön szobába rakni őket olyan, mintha sem is aludna ott a srác, akkor már inkább a lány szobájában. Az ottalvás nem feltétlenül jelent szexet, de inkább világosítsd fel a lányodat a biztonságos szexről, védekezésről, mondd el, hogy még korainak tartod a szexet 14 évesen. De ha akarják, úgyis megoldják máskor, máshol.

2021. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell átesni persze. De azért ez a túlzó prűdség meg álszentség sok. Legalábbis nekem
2021. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy engedném!
2021. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%

Megengednèm. Fiùs anyakènt lehet, hogy lazàbban veszem a dolgot, de szerintem- főleg egy èv jàràs utàn- nem korai az együtt alvàs.

Mindig is vegyes volt, hogy ki mikor veszti el a szüzessègèt. Az emberek 99%-a 12 ès 30 èves kora közt, de ezen belül óriasi a szòràs.

2021. dec. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
77%
A család erkölcse válogatja. Én nem engedném.
2021. dec. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
77%
Én nem engedném.
2021. dec. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%
Igen, megengedném. Tudod miért? Ha szexelni akar, szexelni fog. Nekem nem engedték meg a szüleim, hát szexeltem folyóparton, erdőben, az iskolában !! (basszus de gáz amúgy). Inkább történjen meg normális körülmények között. Egyébként meg nappal ha átmegy a fiúhoz is meg lehet oldani mindent.
2021. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem engedném és nem a szex miatt. Ne zavarjon itt egy idegen fiú, és a lányom se zavarjon idegen családot. 14 éves, félig gyerek, teljesen felesleges az együtt alvást még. 16 évesen visszatérünk rá.
2021. dec. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
76%

Megengednén.

1 éve együtt vannak. Esélyes h már megvolt a szex is.

Ha még nem, akkor pedig inkább tudjam h itt vannak melegben, biztonságban, mint valahol a prérin.

Nagyon kreatívak ilyenkor 😉

2021. dec. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!