Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek, hogy a 14 eves...

Engednetek, hogy a 14 eves lanyotoknal aludjon a baratja?

Figyelt kérdés

A lanyom azt kerte karacsonyra, hogy itt aludjon a parja, akivel mar egy eve egyutt van. Nem tudom, hogy megis mit mondjak, azt mondtam alszok ra meg egyet. Ha megengednem, akkor is csak ugy, hogyha kulon szobaban alszanak. Nagyon nehez helyzetben erzem magam. Ti hogyan allnatok hozza?


A fiut kedvelem, bizom is benne, de hat ki tudja. Sokszor atjon, mindig sokat beszel hozzam, mindig jokat beszelgetunk. Ezert vannak kettos erzeseim, de szerintem ez nagyon korai.



2021. dec. 27. 22:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
76%
Én engedném. Egy éves kapcsolat, ebben a korban ez igenis komoly. Ha normális, felelősségteljes a fiú és a lány is, akkor nem állnék az útjukba. Nem azért, mert egyetértek, hanem azért, mert tiszteletben tartom az érzéseiket. És bizony, hogy vannak ott már vágyak is, természetes. Inkább nálunk, biztonságos környezetben legyenek együtt. Az már úgyis elkerülhetetlen. Legalább a bizalom is megmarad a szülő irányába, nem kell titkolózni, hazudni, sumákolni. Nyilván megmondanám a lányomnak, hogy kérdezhet nyugodtan, szeretném, ha védekezne, közös beleegyezésűnek kell lennie mindennek, satöbbi. Igen, kényelmetlen téma, de ez is a szülő kötelessége. Ha pedig nem hülyegyerekek, akkor nem lesz gond.
2021. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
26%

#29

Jahhh meg az ilyen hívőknél az asszony neve KUSSS.

Hát köszi számomra ezért ez sem etalon!


Cipőt se veszek próba nélkül. Hát még pasit együttlakás nélkül

2021. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
79%
Szerintem jó ötlet mert én 29 éves vagyok és nálam amikor 14 voltam akkor már aludhatott nálam a barátom nem csinálzunk semmi olyat amit nem kellett volna
2021. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
67%
Szerintem korai kicsit. Ez persze csupán az én meglátásom.
2021. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
És majd hallgatod, hogy visít, mikor a szúnyogcsődör pakolja?
2021. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
36, vegyel vissza a stilusodbol kerlek, lehet kulturaltan is kozolni a velemenyedet:)
2021. dec. 29. 16:29
 37/40 anonim válasza:
93%
Ha a lányodnak ez volt a karácsonyi kívánsága az szerintem jelzi a komolyságát a fiúét meg, hogy egy éve vár rá. Kérlek enged meg hogy egy szobában legyenek mert ahogy mások is írták ennek megtagadásával maximum az intimitástól fosztod meg őket azt hogy lefeküdjenek nem akadályozod meg! És jobb ha otthon nyugot körülmények között vannak együtt, mint kapkodva és éppen a sietség miatt esetleg nem védekezve!
2021. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%

Tisztelt kérdező!


Bár én meleg vagyok, így nincs gyermekem. Abból is nagyon sok vita volt, főleg egyházi oldalról, amikor az egyik unokatesóm keresztszülőnek kért fel és én elvállaltam. A keresztlányom is 14 éves volt, amikor elvesztette a szüzességét. Ha a bátyámék nem engedték volna meg, hogy náluk történjen, akkor megtörtént volna a fiúnál. Ez a legjobb eset. Ha ott sem engedték volna, akkor is megoldották volna. Pedig akkor még a '80-as években jártunk, de az ilyen korú fiatalok mindig is kreatívak voltak.


Tisztelt válaszadók!

Azért itt kérdés lehetne, hogy ki hány évesen vesztette el valójában a szüzességét... És főleg, hogy milyen körülmények között...

2021. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak beleolvastam a válaszokba, nem olvastam el mindet. Nálunk is anno 14 volt a barátnőm mikor először nálunk aludt, viszont ő 60 km ről járt suliba vonattal (8. Után középsuli), és már az első télen volt, hogy nem tudott hazamenni, vezeték szakadás /fagyás stb miatt, akkor aludhatott először nálunk, utána meg rendszeres lett, mert neki is jobb volt, hogy nem kell fél 5 kor kelni hanem bent van a suliban tőlem fél óra alatt. (16 voltam akkor, 2 év van köztünk). Nyaralni is először 14 évesen jöhetett el velem a nyári szünetben, a szülei úgy tudták, hogy a családi nyaralónkban Balatonnál lent lesznek az én szüleim is, de csak ketten voltunk ott anyukám falazott nekünk, ő többször is beszélt anyukájával, hogy minden Ok ott vagyunk mind. Úgy hogy ha van hely engedném, hogy ott aludjon. (Egyébként azóta is együtt vagyunk.) 30/F
2021. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül?
2022. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!