Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek, hogy a 14 eves...

Engednetek, hogy a 14 eves lanyotoknal aludjon a baratja?

Figyelt kérdés

A lanyom azt kerte karacsonyra, hogy itt aludjon a parja, akivel mar egy eve egyutt van. Nem tudom, hogy megis mit mondjak, azt mondtam alszok ra meg egyet. Ha megengednem, akkor is csak ugy, hogyha kulon szobaban alszanak. Nagyon nehez helyzetben erzem magam. Ti hogyan allnatok hozza?


A fiut kedvelem, bizom is benne, de hat ki tudja. Sokszor atjon, mindig sokat beszel hozzam, mindig jokat beszelgetunk. Ezert vannak kettos erzeseim, de szerintem ez nagyon korai.



2021. dec. 27. 22:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
13%

14 évesen ne a pasikon járjon már egy gyerek esze! Ti hol éltek mind, komolyan?

14 évesen még barbiztam basszus! Mondjuk nem is lettem a világ k.rvája. Ennyi idősen a tanulásra koncentráljon, alapozza meg a jövőjét, aztán majd nagylánykodjon amikor eljön az ideje.

Bocs de tipikusan ezekből a csajokból lesznek a 8 általánosos szülőgépek, akik 3-ig nem tudnak számolni...

2021. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Utolso: szerintem nincs igazad. A mai lányok korábban érnek ennyi. Én is Barbiztam ennyi idosen kb ám a volt osztálytársaim már buliztak, szexeltek a lányok közül. Most vagyunk kb 30 evesek, egészséges felnőtt lett belőlük ugyanúgy, megházasodtak gyereket nevelnek. És egyikojuk se kett tini anyuka
2021. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
86%
21-es, 13 éves korom óta élek nemi életet, összesen 3 emberrel szexeltem egész életemben, beleértve a férjemet, tavaly elvégeztem a jogot és eszemben sincs szülni még egy jó pár évig… Merő általánosítás amit írtál.
2021. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem attól lesz qrva a gyerek ha 14 évesen szexel a barátjával akiben bízik, hanem attól ha a szeretethiányos környezetben nő fel, és amit a szülőtől nem kap meg azt kétes pasiknál próbálja pótolni.

Sok ilyet láttam, és ez nem lehet véletlen.

2021. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy érnek előbb a mai lányok.. testileg lehet, de agyilag és érzelmileg egyre gyerekesebbek.
2021. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
16%
#26 Az agy és érzelem már rég nem fontos, ezt tanulják a nagyon agyilag erős szüleiktől is akik itt a gyk-n okoskodnak
2021. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképpen sem engedném.
2021. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
5%

“Igen, megengedném. Tudod miért? Ha szexelni akar, szexelni fog. Nekem nem engedték meg a szüleim, hát szexeltem folyóparton, erdőben, az iskolában !! “


Nekünk sem engedték a szüleink, mert katolikus család vagyunk, mégsem dugtunk sehol házasságig. Pedig 3 fiú és 5 lány van. A pofámról sült volna le a bőr, ha az iskolában vagy bokorban teszem.

2021. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
24 egyetlen egy valaszt se toroltettem! Nem ertem mirol beszelsz. A velemenyeteket kertem, mindent meghallgatok es mindenkit meg is ertek!
2021. dec. 28. 17:33
 30/40 anonim ***** válasza:
76%

30.-ra.


Akkor írj a moderátornak, hogy ne törölgessen neked kommenteket mert így értelmetlen ide kommentelni, bármit is.

2021. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!