Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 16-17 éves...

Elengednéd a 16-17 éves gyerekedet év közben is dolgozni?

Figyelt kérdés
Iskola mellett dolgozna úgy, hogy nem menne a tanulás rovására. Engednéd szülőként?

2022. jan. 9. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Biztosan nem.
Erősen átgondolnám, talán igen.
Igen, nyugodt szívvel.
93 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron dolgozni szeretne, akkor igen. Egyébként úgy gondolom, ráér még dolgozni épp eleget, most tanuljon és szórakozzon. Hiszen most fiatal.
2022. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Eleget fog sz...ni felnőtt korában, jobban örülnék, ha ezeket az utolsó laza tini éveket nem munkával töltené suli mellett.
2022. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
8%
Persze, ez a minimum. Takarodjon dolgozni, ha vaj is kell a kenyérre!
2022. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Sok szülő összetenné a két kezét, ha a gyereke el akarna járni dolgozni már ennyi évesen. Valószínűleg nem lesz olyan naplopó, mint sok fiatal, akinek viszont már dolgoznia kellene, de nincs kedve hozzá.
2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Ha ő akar dolgozni, mert mondjuk gyűjt valamire, akkor igen, elengedném, amíg nem romlanak az eredményei.

Ha mégis a tanulás rovására megy, nem dolgozhat, majd nyáron, ha nagyon akar. De nem küldeném.

2022. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Max nyáron szabadidejében, tanuljon csak
2022. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tud évközben úgy dolgozni hogy bejár az iskolába is? Van olyan munka ahová csak délután 3-4-re kell menni? És meddig marad? C
2022. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%

Ha tényleg nem menne a tanulás rovására, és azért szeretné, mert gyűjt valamire, megengednén. Azt a dolgot legalább nem nekem kell megvenni, tehát több marad a családi kasszában és így jobban tudok félretenni neki lakásönerőhöz.


Én is dolgoztam érettségi óta munka mellett, mert senki nem teremtette meg helyettem a házamat. Na most, én szeretném valamivel elindítani a gyerekeimet, hogy ne úgy induljon, mint ém, de nem fogok tudni nekik komplett lakást venni, szóval minél hamarabb kezdenek el dolgozni, valószínűleg annál többre jutnak 30 éves korukra.

2022. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
19%
Hahó, nincs olyan munka ahol csak délután kell dolgozni pár órát vagy csak hétvégente. Ha meg egy napot dolgozik egyet iskolába van akkor hogy a gyászba ne menne a tanulás rovására? Varázsló a te gyereked vagy mi?
2022. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

En jártam 16-tól heti 3 nap, péntek du, szombat délelőtt és vagy szerda vagy kedd.


14-22ig hétköznap, 6-14 szombaton


Gyárba jártunk, volt vagy 30 diák


Ugyanúgy kitünő voltam, érettségim nekem lett a legjobb 4 évfolyamból.

2022. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!