Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyám miért ugrik néha a...

Az anyám miért ugrik néha a pénzre apróságok miatt is?

Figyelt kérdés

Néha kb. lecsesz, hogy miért nem kértem tőle pénzt, vagy miért nem mondtam, hogy mennék erre, vagy arra, hát adott volna rá.

Pl. két hete egy baráti család elutazott síelni, ment velük a többi barátnőm is, de a szállást magának állta mindenki (nyilván). Kérdezte az anyám, hogy hogyhogy nincs hétvégére programom velük, mert amúgy mindig együtt lógunk. Mondtam, hogy elutaztak így közösen és kérdezte, hogy engem nem hívtak? Mondtam, hogy de, de nem akartam tőle pénzt kérni rá, erre felcsattant, hogy ne mártírkodjak már, hát kifizette volna (pedig nem olcsó helyre mentek).

Vagy eltörtem a parfümömet, ami drágább kategória (Chanel Mademoiselle, szülinapomra kaptam). Anyukámnak is van, az övét használtam. Kérdezte, hogy mi lett az enyémmel, máris elhasználtam? Mondtam, hogy eltört, de majd veszek újat, erre hogy jaj hát miért nem szóltam, ad rá pénzt.


Aztán meg ha valamire tényleg szükségem lenne, és nem is drága, ki van akadva és üvöltözik velem. Most az AboutYou-n a farmer, amit hordok, le van akciózva és kérdeztem, hogy rendelhetnék-e kettőt, mert most egy db van, de a lábam között szerintem 1-2 hét, és ki fog szakadni. Fél órán át üvöltözött, hogy nem fogja kifizetni, szedjek elő régebbi farmereket, vagy álljak neki megvarrni, ha kiszakadt (nem lehet, mert nem szakad ilyenkor igazából, hanem kb foszlik az anyag). Mondtam, hogy pedig most kéne megvenni, mert jóval olcsóbb, erre hogy akkor kérjek kölcsön rá akitől akarok... Vagy kértem pénzt nyelvkönyvre, mondta, hogy vegyem meg a zsebpénzemből. Mondtam, hogy azt elköltöttem, mert találtam epret a boltban, és vettem azt, meg Nutellát. Ezen is kiakadt, hogy minek eszek én ilyen drága cuccokat. Máskor meg van, hogy naponta kétszer is rendelünk itthonra, az pl. sokkal drágább.

Szóval nem értem, hogy miért van ez... Hogy a két nadrágra nem ad pénzt, ami szerintem elég fontos, mert minden nap használom, hordom, de a parfümöt megvenné, ami többe is kerül és hát valljuk be, megvagyok nélküle.


És amúgy nincsenek anyagi problémáink, kb olyan felsőközéposztályra saccolnám.



2022. febr. 20. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én megmondanám neki, hogy vegyen egy vibrátort, úgy nem lesznek ilyen szexuális frusztrációból eredő hisztirohamai.
2022. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy próbálj meg vele leülni, és megbeszélni ezt a dolgot. : )
2022. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!