Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18hós baba hogyan viseli, ha...

18hós baba hogyan viseli, ha együtt kell aludni egy kis szobában majd a kistestvérével? Két kiságyuk legyen, vagy a nagyobbiknak vegyünk valamilyen heverőt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még nincs tesó, de a fiam most 17 hónapos, jövő hónapban kap leesés gátlós gyerekágyat. Én tuti nem vennék még egy kiságyat, inkább a nagyobbat szoktatnám a heverőhöz.
2011. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyi, hogy még mielőtt megszületik a kicsi, azelőtt szoktassátok át az ágyra, ne úgy, hogy hazahozzátok a tesót, és: - Na, akkor mától nem te alszol a kiságyban.

Mert akkor úgy érzi, hogy a tesó elvette tőle a "helyet". Fokozatosan: - Te már nagy fiú/lány vagy, kapsz egy szép új ágyat, mert a kiságy kisbabáknak való. Majd jó lesz a tesónak.

Remélem érthető voltam. :D

2011. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. febr. 25. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét előző válaszát erősíteném !

Még annyi, hogy valószínűleg bár eleinte lehet, hogy izgatni fogja a kicsi, de a nagyobbak elég jól szokták viselni, hogy ott egy pici, és tudnak tőle aludni jól.

2011. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk 20 hó lesz közöttük, még két hónap van hátra a szülésig. A "nagynak" már 4 hónapja megvettük a leesésgátlós ágyat, de nem szereti, nem akar benne aludni, kijön utánam a szobából. Egyébként nagyon jó alvó és magától alszik el, de a nagyágyon nem akar. Ha átrakom a rácsosba, akkor belebújik a takarójába és már alszik is. A tesó nem az ő szobájába megy, hanem egy másik szomszédos szobába, úh. remélem tud majd aludni, de még 2 hónap van, már nem hiszem, hogy át tudjuk szoktatni, ezért a kicsinek kérünk kölcsön egy ágyat, amíg a nagy meg nem szokja. Én egyébként úgy vagyok vele, hogy mivel a rácsos ágyát nagyon szereti, inkább megadom magam, így legalább a kényes első hetekben könnyebben viseli a sírós bébit.
2011. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 hónapos kóra óta nem a kiságyában alszik. Igaz ő azért mert nem fért el benne, úgy alszik. Álmában sokat fogolódik keresztbefekszik, és mindig felébredt arra, hogy nem fér el. Ezért vettünk neki egy szivacságyat ami a földre nyilik ki. Igy nem kell attól félni, hogy leesik és mégis elfér, úgyanis kinyitva 120X180 cm-s, összecsukva meg akkora mint egy kiságy.

Ezt csak azért irtam, hogy szerintem ne vegyetek mégegy kiságyat, nyugodtan szoktathadot már gyerekágyba.

Akár leesésgátlósba, akár olyanba mint a mienk.

Gratulálok nektek!

2011. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!