Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinaltok a suli elotti...

Mit csinaltok a suli elotti utolso napon?

Figyelt kérdés

Romaniaiaknak irtam ki akerdest, de magyarorszagiak vagy barki irhat mit csinaltatok ?

Es varjatok^^? 13L


2010. szept. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! :D hát várni nem vártam de nem olyan szörnyű szóval túlélem! :D utolsó napon én döglöttem az ágyon gépeztem meg ilyenek lazultam míg lehet! xD
2010. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia:D En mar nagyon arom:D De nem a tanulasert.. :D Ma ensem csinaltam semmit, csak gepeztem..stb..ilytenek.Most neki kell fogjak picit ismetelni:P
2010. szept. 12. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulok, pihenek, rajzolgatok. És várom mert szeretek suliba járni (nem a tanulás miatt). :)

15/l

2010. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uh...>.< en nem igazan varom a sulit, ugyhogy ma lazitottam.Ugyebar uj hely, idegen oszttarsak...eS ICIPICIT TANULTAM...:) ennyi... remelem, folosleges az aggodalmam...:) Amugy sok sikert a sulihoz :) 15/L
2010. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is:)

Amúgy romániaiak vagytok? Akinek holnap kezdődik?

2010. szept. 12. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sírtam ma.Sokat sírtam és úgy érzem megszakad a szívem...de ez egy hosszú történet.


Nekünk már 1.-jén kezdődött a suli,amúgy ma átolvastam az irodalmat és a gazdasági alapismereteket,ennyi.

Kicsit várom a sulit,mert szeretem,de most nem annyira,mert mindenki azt fogja kérdezgetni,hogy mi történt velem,miért vagyok szomorú....

15/L

2010. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:( miert vagy szomoru?
2010. szept. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!